Ankara SEO Hizmeti Fiyatları 2022

Anasayfa / Blog / Ankara SEO Hizmeti Fiyatları 2022
Ankara SEO Hizmeti Fiyatları 2022 Ankara SEO Hizmeti Fiyatları 2022

Ankara Seo çalışması fiyatları 2022 ajansımızın verdiği hizmete göre değişiyor. Blue Ajans olarak Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine Seo hizmeti sunuyoruz. Ajansımızın Seo hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Az Rekabetli Sektörler

Firmamız az rekabetli sektörler için Seo hizmeti Ankara lokasyonunda hizmet veriyor. Ajansımızın az rekabetli sektörler için talep ettiği fiyat şöyledir: 2000 TL/AY-5000 TL/ AY arasında değişiyor.

Firmanızın geliştirilmesi adına ajansımızdan Seo hizmeti alabilirsiniz. Bizden aldığınız Seo hizmetleri sayesinde arama motorları içerisinde web siteniz üst sıralara çıkacak. Algoritmalar doğrultusunda dijital pazarlama kararlarını alarak sizlere Seo hizmeti sunuyoruz. Seo hizmetlerimizden yararlanarak organik trafiğinizi artırabilirsiniz. Aynı zamanda Seo hizmetleri kapsamında rakiplerinizin analizini de yapıyoruz. Web sitenizi optimize ederek markanızı ön plana çıkarıyoruz.

Orta Rekabetli Sektörler

Seo hizmeti tüm sektörler için çok önemlidir. Seo hizmetleri bir kurum için hayati önem taşıyor. Az, orta, kurumsal rekabetli fark etmeksizin tüm sektörlerde Seo gerekiyor. Orta rekabetli sektörler için Blue Ajans’ın belirlediği fiyat şu şekildedir: 4500 TL/AY-9000TL/AY arasında fiyatlarımız değişiyor.

Ajansımızın sunduğu Seo hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seo danışmanlığı hizmeti alarak sitenizin trafiğini artırıp, işletmenize daha çok müşteri çekebilirsiniz. Doğru anahtar kelimelerin analizini yaparak Seo çalışmalarını kaliteli hale getiriyoruz. Hizmet verdiğiniz sektörde sitenizi arama motorlarında ön sıralara çıkartıyoruz.

Kurumsal Rekabetli Sektörler

Ankara Seo hizmetleri kapsamında firmamız sizlere kusursuz bir paket sunuyor. Kurumsal rekabetli sektörler için sunduğumuz Seo paketlerinin içinde aynı zamanda içeriklerde yer alıyor. Web sitenizi içeriklerle daha çok güçlendiriyoruz. Blog içerik destekleri sunarak web sitenizi muhteşem hale dönüştürüyoruz. Aynı zamanda Google maps ile lokal Seo desteği vererek de web sitenizi kaliteli hale getiriyoruz.

Kurumsal rekabetli sektörler için; 7000 TL/AY-20.000 TL/AY arasında Seo fiyatı belirledik. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size sağladığımız Seo hizmetiyle markanızın tanınırlığını artırabilirsiniz.

Yabancı Ülke Seo Çalışmaları

Ajansımızın Seo hizmetleri çok geniştir. Yabancı ülke Seo çalışmalarıyla web sitenizi başka dillerde konuşan insanlara da ulaştırabiliyoruz. Başka ülkelerde yaşayan insanlar arama motorları sayesinde web sitenize ulaşabilir. Ulusal Seo çalışmalarımızla web siteniz daha kaliteli hale gelecek.

Ajansımızın yabancı ülke Seo çalışmaları için belirlediği fiyatı şudur: 8000 TL/AY-25000 TL/AY’ dir. Yabancı ülke Seo çalışmalarıyla ilgili verim almayı düşünüyorsanız bütün detayları en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekiyor. Başka dil üzerinden arama motorlarında ön sıralara çıkmak için yapılan çalışmalar işletmenizi büyük katkı sağlayacak. Web sitenizin, işletmenizin durumuna göre sizlere Se paketleri sunuyoruz. Sunduğumuz Seo paketlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (1)

Ali Ustatürk

28/Kasım/2021

Yurt Dışı SEO fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim lütfen

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhabalar Ali Bey. Yurtiçi SEO Fiyatlarımızda Olduğu Gibi Yurtdışı SEO Fiyatlarımız da Sitenizin Durumuna Göre Şekillenmektedir. SEO Fiyatlarımız Aylık Bazda Hesaplanmakta Olup Ekibimiz Fiyat Teklifini Mail Üzerinden İletilmiştir.


Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1