Ankara Web Tasarım Fiyatları 2022

Anasayfa / Blog / Ankara Web Tasarım Fiyatları 2022
Ankara Web Tasarım Fiyatları 2022 Ankara Web Tasarım Fiyatları 2022

Ankara web tasarım firmaları açısından çok geniş lokasyonda yer alıyor. Sektörünüze uygun modern arayüz, güvenli ve özgün yazılım çeşitleriyle hizmetinizdeyiz. Ajansımıza ulaşarak web tasarım fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kişisel Web Tasarım Fiyatları

Dilediğiniz şekilde web tasarım işlerinizi yapıyoruz. Kişisel web tasarım hizmetleri de Blue Ajans tarafından veriliyor. Blue Ajans olarak belirlediğimiz kişisel web tasarım fiyatları; 2500-4500 TL arasında değişiyor.

Web sitenizi; sizin bizlere sunacağınız fikirlerle ajansımızın gerçekleştireceği, yazılım, tasarım ve kullanıcı deneyimleri ile ortaya çıkarıyoruz. Belirttiğimiz tüm hususları ele alarak o doğrultuda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Arama motorları içerisinde üst noktalara çıkmayı hedefliyorsanız profesyonel web tasarım hizmeti almanızı öneriyoruz. Günümüzde web tasarım işleri hayati önem taşıyor. İşletmenizin tanınırlığını artırmak için sizde web tasarım konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım ajansı olarak kurumsal şekilde sitenizi tasarlıyoruz. Ajansımız kurumsal web tasarım fiyatları; 4500 TL-12000 TL arasında değişiyor.

Kurumsal web tasarım işleri, dijital mecrada var olmanın önemli bir parçası haline gelmiştir. Web tasarımla işletmenize kurumsal kimlik kazandırabilirsiniz. İşletmenizin itibarını artıracak şekilde tasarımlara imza atıyoruz. Kurumsal web tasarımında; içerik seçiminden tutunda font, renk gibi tüm aşamaları hallediyoruz. Belirttiğimiz web tasarım fiyatları sabittir. Dilediğiniz paketlerden birini seçerek web tasarım hizmeti alabilirsiniz. Tasarım işlemini bitirdikten sonra da sizlere desteğimiz devam ediyor.

İçerik Odaklı Web Tasarım Fiyatları

Bir web tasarımında içerik hayati önem taşıyor. Aynı zamanda web tasarımı hizmetleri içerisinde içeriklerinizin yönetimini de yapıyoruz. İçerik odaklı web tasarım fiyatları, 8000 TL-20.000 TL arasında değişiyor.

Metin ve görsel tasarımla web siteniz tarafından verilecek mesajı da geliştirmiş oluyoruz. Web sitenizi ziyaret eden kişilerin akıllarında merak uyandırmak için içerikli odaklı web tasarımları yapıyoruz. Web sitesi içerik odaklı tasarlandığında kendine daha çok kullanıcı çekmeye başlıyor. İçeriğin başlığı başta olmak üzere genelini profesyonel şekilde oluşturuyoruz. Özellikle içerik başlığının çok dikkat çekici olması gerekiyor.

Özel Konsept Web Tasarım Fiyatları

Blue Ajans olarak sizin bizden talepleriniz doğrultusunda web sitesi tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Web tasarımı konusunda ajansımız profesyonel çalışmalara imza atıyor. Bu profesyonel çalışmalarımızdan biri de özel konseptli web tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz.

Özel konsept web tasarım fiyatları, 20000 TL- 50.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatlarımızın işin türüne ve zorluk derecesine göre belirleniyor. Size fiyat sunmadan önce sizin bizden ne talep ediyorsanız onu değerlendiriyoruz. Akabindeyse, bizde size net fiyat sunuyoruz. Fakat yukarıda belirttiğimiz fiyat aralıkları özel konseptli web tasarımlar için geçerlidir.

Ürün Pazarlama& Tanıtım Web Tasarım Fiyatları

Profesyonel web tasarım hizmetlerimiz içerisinde aynı zamanda ürün pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini de yürütüyoruz. Ürün pazarlama& tanıtım web tasarım fiyatları; 5.000 TL- 16.000 TL arasındadır. Bizden istediğiniz hizmetle doğru orantılı olarak bu fiyat aralığında sizden ücret talep ediyoruz.  Size tam fiyat verebilmemiz için öncelikle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün pazarlama ve tanıtım amaçlı web tasarımı gerçekleştirerek, işletmenizin satışlarını artırmayı amaçlıyor. Tanıtım ve pazarlama faaliyetleriyle birlikte işletmenizin kar oranı da artmış oluyor. Günümüzde bir işletmenin müşteri kazanması web tasarım çalışmalarına bağlıdır.

E-Ticaret/E-İhracat Web Tasarım Fiyatları

Bir web sitesi tasarlanırken bazı noktalara çok dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle web sitesinin hangi amaçla tasarlanacağını çok iyi bilmek gerekiyor. Son dönemlerde e-ticaret kavramı popüler oldu. Blue Ajans’ın e-ticaret web tasarım için belirlediği fiyat aralığını şöyle belirtebiliriz: 7.500 TL-30.000 TL’dir.

Ankara web tasarım konusunda uzman ajanslarla doludur. Blue Ajans’ta Ankara’da başarılı web sitesi tasarımlarını gerçekleştiren firma olarak biliniyor. E-ticaret alanında işletmenizin başarılı olmasını istiyorsanız bizden yardım talep edebilirsiniz. Sizin isteğinize göre web tasarım işlerinizi gerçekleştireceğiz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (1)

Eda Aktürk

05/Aralık/2021

web tasarım fiyatları neye göre belli oluyor, ben özel bir site istiyorum standart şablonlar kullanılarak değil bana özel bir tasasarım yapılsın ve her aşamasına ve her yerine müdahale edebileyim. Bunun maliyet aralığı nedir acaba?

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhaba Eda Hanım; Kişiye Özel Web Tasarım Hizmetlerimiz Site İçerisinde İsteyeceğiniz Özelliklere Göre Değişecektir. Sitemiz Üzerinde Bulunan Numaralar Üzerinden Bizimle İletişime Geçmeniz Halinde Sizlere Özel Fiyat Teklifi Sunabiliriz.


Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1