Danışmanlık Şirketi İçin Web Tasarım

Anasayfa / Blog / Danışmanlık Şirketi İçin Web Tasarım
Danışmanlık Şirketi İçin Web Tasarım Danışmanlık Şirketi İçin Web Tasarım

Danışmanlık web tasarım konusunda profesyonel hizmet veren bir ajans arayışı içerisindeyseniz, doğru adrestesiniz! Blue Ajans, sektörünüze uygun şekilde online danışmanlık sitesi hazırlıyor. 
Güncel aynı zamanda dinamik yapıya sahip danışmanlık sitelerinin tasarımını yapıyoruz. Tasarladığımız danışmanlık şirketi web sitelerinde ziyaretçilerin uzun süre kalmasını amaçlıyoruz. Danışmanlık şirketinizle insanların bilmesi gereken tüm bilgilere web tasarımında yer veriyoruz. Danışmanlık web tasarımı; teknolojinin ve internetin son trendlerine uygun şekilde yapıyoruz. Özel web sitesi şablonlarıyla tasarıma profesyonellik kazandırıyoruz. Online danışmanlık sitesi; profesyonel alt yapıdan oluşmaktadır. Müşterilerinizde kolayca iletişim kuracağınız alanlar oluşturarak web sitesinin kullanılabilirliğini daha çok artırıyoruz. Danışmanlık şirketinize özgü logo ve şablonlar oluşturarak sektörde ön planda olmasını sağlıyoruz. 

Danışmanlık Web Sitesi Temaları 

Danışmanlık web tasarım işlemlerini mevcut müşterilerinizin güvenini daim etmek edecek şekilde yapıyoruz. Aynı zamanda potansiyel müşterilerinizin güvenini kazanmak içinde birtakım web sitesi tasarımlarına imza atıyoruz. Danışmanlık şirketi web sitesi temalarını belirli kurallara göre yapıyoruz. Örneğin; web sitesi ziyaretçilerine kendinizi anlatabileceğiniz bir sütundan sayfa oluşturuyoruz. Eğer danışmanlık şirketinizin faaliyetleri kapsamlıysa, o zaman bu sütun sayısı iki ya da üç tane olabiliyor. 
Web sitesinde yer verdiğimiz şablonlarda hem profesyonel hem de koyu renklerin kullanılmasını sağlıyoruz. Danışmanlık şirketi için web tasarım yaparken kullanılan renklerle rakamlar işletmenize kurumsal kimlik kazandırmaktadır. Web sitesi temalarını oluştururken kolay anlaşılmasına özellikle dikkat ediyoruz. Web sitenizi ziyaret eden kişiler hizmetlerinizi kolay anlayabiliyorlar. Danışmanlık web tasarım çalışmalarımız; kullanıcı dostu arayüzden ve iletişim formundan oluşuyor. Hizmet verdiğiniz danışmanlık alanına uygun blog bölümü oluşturuyoruz. 
Blue Ajans ile iletişime geçerek birbirinden profesyonel şekilde tasarladığımız danışmanlık web sitesi örneği seçeneklerini yakından inceleyebilirsiniz. Ajansımız tarafından yapılan danışmanlık web sitesi çeşitlerinin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

  • Kaliteli, şık, modern ve hızlı sayfalardan oluşmaktadır,
  • Kaliteli içerikler yer almaktadır,
  • İşletmenin sektörüne uygun anahtar kelimelere yer verilmektedir,
  • Seo kriterlerine uygun şekilde tasarlanmıştır,
  • Mobil uyumludur,
  • İşletmenizdeki tüm ekibe sınırsız sayıda e-mail açma olanağınız bulunuyor,
  • Ziyaretçilerinizin işlemleri hem gizli hem de güvende tutulmaktadır,
  • Temaların rengi, fontu ve blok yerlerini kurumsal kimlik kazanacağınız şekilde düzenliyoruz,
  • İçerikleri blog kısmına hızlıca yükleyerek, daha çok müşteriye ulaşma şansı veriyoruz,

Günümüzde birçok alanda danışmanlık şirketi açılmaktadır. Teknolojiyle beraber kullanılan araçlarında gelişmesi danışmanlık şirketlerinin açılmasına sebep olmuştur. Hemen tüm alanlarda özel yetkileri ve bilgileri olan danışmanlık şirketleri açılmaktadır. Blue Ajans’ta bu tarz şirketlerin web tasarım işlerini yaparak onları arama motorlarında görünür hale getirmektedir. 
Danışmalık web sitesi içerisinde; renk seçimi, banner, menü şekilleri, çeşitli uygulamalar, grafikler gibi pek çok özelliğe de yer veriyoruz. %100 SEO uyumlu olarak tasarladığımız danışmanlık web sitesi için 7/24 ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

 Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1