facebook

Anahtar Teslim Web Tasarım Nedir

Anasayfa / Anahtar Teslim Web Tasarım Nedir
Anahtar Teslim Web Tasarım Nedir
Anahtar Teslim Web Tasarım Nedir

Blue Ajans’ın sunduğu anahtar teslim web sitesi hizmetlerinden yararlanarak, Seo dostu internet sitesine kavuşabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının ilgisini çeken web siteleriyle gelirinizi artırabilirsiniz.

Seo odaklı ve kaliteli web sitesine sahip olarak satışlarınızı ve hizmet alanınızı önemli ölçüde genişletebilirsiniz. Ajansımız tarafından size sunulan anahtar teslim web tasarım sayesinde site trafiğinizi hızlıca artırabilirsiniz. Web sitenizi profesyonel şekilde tasarlayarak kısa zamanda müşteri kazanmanızı sağlıyoruz. Anahtar teslim web sitesiniz, arama motorlarında üst sıralarda yer alacak. Belirli kurallar dahilinde web sitenizi tasarlayıp sizlerin hizmetine sunuyoruz. Anahtar teslim web site tasarımında şu aşamaları takip etmeniz gerekiyor:

  • ♦ Proje oluşturulması
  • ♦ Kurumsal kimlikle alakalı çalışmaların yapılması
  • ♦ Grafik tasarım işlemlerinin gerçekleşmesi
  • ♦ Web sitesi kodlama
  • ♦ Web sitesini test etme
  • ♦ Web sitenin yayına sunulması

 

Anahtar Teslim Web Tasarımı Nasıl Oluyor?

 

Anahtar teslim web sitesi tasarımları belirli kurallar doğrultusunda gerçekleşiyor. O kuralları şöyle sıralayabiliriz:

İçerik

Hem metin hem de görsellerdeki içeriklerin mutlaka Seo uyumlu olması gerekiyor. Aynı zamanda işletmenin hizmet ve ürünlerinin de kişiler üzerinde merak uyandırılması gerekiyor.

Renk

Kurumsal kimlikle marka imajının yansıtılması için renklere ihtiyaç duyulur.

Fontlar

Web site tasarım işlerinin kaliteli olması için yazı tiplerine ihtiyaç duyulur. Kaliteli fontlar kullanılarak web sitenizi ön plana çıkartıyoruz.

Düzen

Anahtar teslim web sitelerinde düzenli, gözünüzü yormayan metin ve grafikler kullanıyoruz. Düzenli formatta istediğiniz bilgiye hemen ulaşabileceğiniz şekilde web sitenizi tasarlamaktayız.

Grafikler

Sitenin açılma hızını etkilemeyen simge, logo ve fotoğraflar kullanarak web sitenize ziyaretçi kazandırıyoruz. Marka web sitesi kurma işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirerek sizin site üzerinden kazanç sağlamanızı sağlıyoruz.

Anahtar Teslim Web Site Hizmeti

Anahtar teslim web sitesi ile ilgili sizlere sunduğumuz hizmetler; Google ve Seo uyumlu olmasının yanında mobil kullanıcı dostu olmasıyla da dikkat çekiyor. Web tasarımıyla; hizmet verdiğiniz sektörü tanıtabilirsiniz. Aynı zamanda sattığınız ürünlerin tanıtımını yapabilirsiniz. Anahtar teslim web site çalışmaları aşağıda sıraladığımız amaçları kapsıyor:

  • ♦ Kurumsal faaliyetler kapsamında tanıtım yapılabiliyor.
  • ♦ Haber web siteleriyle medyaya katkı sağlayabilirsiniz.
  • ♦ Ticari ürünleri tanıtıp sonrasında satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Anahtar teslim web site tasarımlarıyla, kaliteli görsellere sitenizde yer vererek kurumsal kimlik kazanabilirsiniz. Web sitesine eklenen kaliteli görseller her zaman sitenin tanınırlığını artırır. Ziyaretçi sayısının yükseltilmesi noktasında önemli rol oynuyor.  Anahtar teslim web sitesi sayesinde kısa zamanda potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Soruyor ...

28/Kasım/2021
Anahtar teslim web sitesi içeriği nelerden oluşuyor? Anahtar teslim web sitesi aldıktan sonra başka bir harcamam olacak mı? Anahtar teslim web sitelerinin google seo performansı ne durumda olur? bilgi verirseniz sevinirim!
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar. Anahtar Teslim Web Sitesi İçeriklerimiz Hizmet ve Blog İçeriklerinin SEO Uyumlu Olarak Yazılması ve Yüklenmesi Hizmetlerini İçermektedir. Anahtar Teslim Web Sitesi Aldıktan Sonra Web Sitesi Üzerindeki İsteklerinize Göre Harcamalarınız Olacaktır. Siteniz Size Teslim Edildiğinde İlk SEO Çalışması Yapılmış Olacaktır.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1