facebook

Ankara Drone Çekimi

Anasayfa / Ankara Drone Çekimi

Ankara drone çekimi; drone adı verilen özel cihazlarla yapılan endüstriyel ve kurumsal çekimlerin yapılmasıdır. Her türlü amaç ve isteğe uygun çekim gerçekleştirilmektedir. Drone son dönemin en teknolojik cihazlarından biridir. Havadan video ve havadan fotoğraf çekimi için kullanılan drone her türlü açıdan çekim imkânı sunmaktadır. Drone çekimi havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi olarak da adlandırılmaktadır.

Ankara drone çekimi son dönemde firmalar tarafından en sık tercih edilen medya hizmetidir. Endüstriyel ve kurumsal çekimlerin; kaliteli, ilgi çekici, anlaşılır olması açısından drone çekimi oldukça önemlidir. Medya ajansları bu çekim hizmetlerini sunan firmalardır. Kaliteli ve sertifikalı özel cihazlarla en etkili tanıtım çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Ankara Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Ankara Drone çekimi açısından oldukça şanslı bölgelerden biridir. Medya ajanslarının fazla olduğu kentte drone çekimleri profesyonelce yapılmaktadır. Havada fotoğraf çekimleri ve havada medya çekimleri profesyonel çekim çalışanları, medya çalışanları tarafından yapılmalıdır. Çekim açıları, renkler, görüntü kalitesi doğru ayarlanmalıdır. Drone kullanımı için tecrübeli kullanıcılardan hizmet alınmalıdır. Drone manevraları ustalıkla yapılmalıdır. Bu manevraların çekim kalitesini en iyi şekilde etkilenmesi sağlanmalıdır. Bu durum tecrübe gerektirmektedir.

Ankara drone çekimi yapılırken kullanılan cihazların son teknolojik cihazlar olmasına dikkat edilmelidir. Medya ajansı ile yapılan görüşmelerde cihazların özellikleri iyi incelenmelidir. Drone çekimi için doğru firma tercih edilmelidir. Havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi kaliteli yapılmalıdır. Çekimler izin alınarak yapılmalıdır.

Ankara Drone Çekimi Avantajları

Ankara drone çekimi avantajları açısından uygun bir şehirdir. Çok fazla medya şirketi bulunan kentte kaliteli drone çekimi hizmetleri verilmektedir. Havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi tanıtım ve reklam açısından oldukça popülerdir. Drone çekimi görsel açıdan oldukça etkileyici ve dikkat çekici çekimlerdir. Ayrıca her açıdan çekim avantajı sunmaktadır. 360 derece dönebilen dronelar her açıdan çekimin yapılmasını sağlamaktadır.

Ankara drone çekimi avantajları arasında hava araçlarının ulaşamayacağı alanlarda çekim yapılma imkanı sunması da yer almaktadır. Hava araçlarının yaklaşamayacağı mesafelere drone ile yaklaşmak mümkündür. Bu da her alanda havada çekim şansı sunmaktadır. Diğer hava çekimlerine nazaran daha ekonomik ve pratiktir. Etkiletici ve estetik açıdan oldukça başarılıdır.

Ankara Drone Çekimi Fiyatları

Ankara'da profesyonel drone çekimi hizmeti almak isteyenler için Blue Ajans olarak en iyi çözümleri sunuyoruz. Gökyüzünden eşsiz perspektifler sunan drone çekimleri, reklam, tanıtım, video prodüksiyonu, gayrimenkul pazarlaması ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Size özel projeleriniz için en uygun fiyatlarla profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Blue Ajans olarak, her müşterinin ihtiyaçlarını dikkate alarak çeşitli paketler sunmaktayız. Drone çekimi fiyatlarımız, çekim yapılacak alanın büyüklüğü, çekim süresi, hedeflenen sonuçlar ve diğer ek hizmetler gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Buna rağmen, müşterilerimize rekabetçi ve uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz.

Blue Ajans olarak sunduğumuz drone çekimi hizmetleri şunları içermektedir:

  1. Drone Çekimi ve Montaj: Uzman pilotlarımız tarafından gerçekleştirilen profesyonel drone çekimleriyle, etkileyici görüntüler elde etmenizi sağlıyoruz. Çekimlerin ardından, isteğe bağlı olarak görüntülerinizi düzenleyebilir ve montajlayabiliriz.

  2. Havadan Canlı Yayın: Özel etkinlikleriniz, spor müsabakaları, festivaller ve diğer organizasyonlar için canlı drone yayınları sağlıyoruz. İzleyicilerinizin etkinliğinizi farklı bir açıdan deneyimlemesini sağlayarak, etkileyici bir etkileşim yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

  3. 3D Haritalama ve Modelleme: İnşaat projeleri, arazi analizi veya mimari tasarımlarınız için 3D haritalama ve modelleme hizmetleri sunuyoruz. Drone çekimleriyle elde edilen verileri kullanarak, detaylı haritalar ve 3D modeller oluşturabiliriz.

  4. Gözetim ve Güvenlik: Güvenlik ihtiyaçlarınıza yönelik olarak drone çekimleriyle alanlarınızı gözetleyebilir, güvenlik kontrolleri sağlayabiliriz. Bu hizmet, fabrika tesisleri, inşaat sahaları, etkinlik mekanları ve daha fazlası için idealdir.

Blue Ajans olarak, projenizin gereksinimlerine ve bütçenize uygun en iyi drone çekimi çözümünü sunmak için sizinle işbirliği yaparak, sizin için en uygun fiyatlandırmayı sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Projelerinizi daha etkileyici ve dikkat çekici hale getirmek için drone çekimleriyle size özgün bir görsel deneyim sunuyoruz.

Ankara'da Blue Ajans olarak, drone çekimi fiyatlarımızı müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına ve proje detaylarına göre belirliyoruz. Bu nedenle, tam olarak size özel bir fiyatlandırma için bize ulaşmanızı öneririz. Projenizin detaylarını ve beklentilerinizi bize ilettiğinizde, size en uygun fiyat teklifini sunmak için çalışacağız.

Unutmayın, Blue Ajans olarak amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve projelerinizin başarısı için en iyi hizmeti sunmaktır. Profesyonel drone çekimi hizmetimizle, Ankara'da görsel anlatımınızı zenginleştirecek harika bir deneyim yaşamanızı sağlamaktan mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi talep etmek için Blue Ajans ile iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve projelerinizi bir adım öne taşımanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

    

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 6)

user

Sahra Güneş Soruyor ...

23/Haziran/2022
Merhaba fabrikamiza drone cekimi ve video klibi hazırlatmak istiyoruz. İngilizce ve Türkçe olmak üzere hem alt yazılı hemde seslendirme hizmeti seklinde bir çekim talebimiz var. Konsept hakkında daha fazla bilgi istiyoruz. Bize tavsiye edeceğiniz konulara açığız
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
22/Ocak/2024 Tarihinde Cevaplandı
Fabrikanız için hazırlayacağınız drone çekimi ve video klibi konseptinde, fabrikanızın kökenleri ve tarihini anlatan bir hikaye ile başlayarak, üretim sürecinizi, teknolojik inovasyonlarınızı, çevresel duyarlılığınızı, iş güvenliği standartlarınızı ve sürdürülebilirlik çabalarınızı göstermek, aynı zamanda çalışanların hikayelerine ve müşteri referanslarına odaklanarak işinizi ve değerlerinizi izleyicilere açıkça aktarabilirsiniz. Etkileyici bir müzik seçimi ve profesyonel seslendirme ile videoyu tamamlayarak, fabrikanızın gücünü ve güvenilirliğini vurgulayabilir ve potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına unutulmaz bir izlenim sunabilirsiniz.


user

Murat Diktaş Soruyor ...

07/Kasım/2021
Kendimizin bir Drone u var bunu uçurmak ve profesyonel bir video oluşturmak için hizmet almak istiyoruz böyle bir hizmetiniz var mı acaba?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Murat Bey. Evet Bu Hizmetimiz Bulunmaktadır.


user

Mahmut Eren Sadibey Soruyor ...

03/Kasım/2021
Merhaba benim bir DJI mavic air Drone um var pilot ehliyetli bir uçuş pilotu ihtiyacım var. Benimle birlikte 2-3 gün gezip. Yaptığımız tüm projeleri çekim yapması gerekiyor yardımcı olabileceğiniz bir durum var mı.
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Mahmut Bey. Bu Durum Hakkında Sizlere Ekip Arkadaşlarımız Bıraktığınız Telefon Üzerinden Dönüş Yapılmıştır.


user

Halil Dağ Soruyor ...

02/Kasım/2021
Drone çekimi hizmetinin detayı tam olarak nedir, ücretlendirme nasıl yapılıyor?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
02/Kasım/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhaba, drone çekimi işimiz kurumsal konseptte yapılmakta, firma, atölye, fabrika, arsa, emlak yerlerinin üzerinden bazı teknik uçuşlar ile elde edilen görüntü, video çekimi, röportaj ve gerekli fotoğraf karelerinin elde edilmesi ve üzerine bu işlemleri birleştirip montajlayarak klipleştirmeyi kapsar. Fiyat bilgisi için iletişime geçmeniz gerekmektedir.


user

Selvi Konur Soruyor ...

01/Kasım/2021
Drone çekimi için gerekli izinler ve eğitimleriniz var mı?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
01/Kasım/2021 Tarihinde Cevaplandı
Evet, drone pilotlarımız sertifikalı uçuş eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.


user

Nuran Balcı Soruyor ...

29/Ekim/2021
Merhabalar Ben Nuran Balcı; İki adet kolejimiz ve bir adet etüt merkezimi için tamamen prestij maksatlı drone çekimi hizmeti almak için araştırma halindeyim. Konsepet tam olarak neler ihtiva ediyor bilgilendirir misiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Nuran Hanım. Drone Çekim Hizmetimiz İçerisinde Bir Adet Drone Çekim Ham Video, Bir Adet Klip, Bir Adet Kısa Video ve Bir Adet İnstagram Videosu İçermektedir. Bunlardan Birini Alabileceğiniz Gibi Hepsini De Alabilirsiniz.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1