Ankara Drone Çekimi

Anasayfa / Hizmetler / Ankara Drone Çekimi
Ankara Drone Çekimi Ankara Drone Çekimi

Ankara drone çekimi; drone adı verilen özel cihazlarla yapılan endüstriyel ve kurumsal çekimlerin yapılmasıdır. Her türlü amaç ve isteğe uygun çekim gerçekleştirilmektedir. Drone son dönemin en teknolojik cihazlarından biridir. Havadan video ve havadan fotoğraf çekimi için kullanılan drone her türlü açıdan çekim imkânı sunmaktadır. Drone çekimi havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi olarak da adlandırılmaktadır.

Ankara drone çekimi son dönemde firmalar tarafından en sık tercih edilen medya hizmetidir. Endüstriyel ve kurumsal çekimlerin; kaliteli, ilgi çekici, anlaşılır olması açısından drone çekimi oldukça önemlidir. Medya ajansları bu çekim hizmetlerini sunan firmalardır. Kaliteli ve sertifikalı özel cihazlarla en etkili tanıtım çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Ankara Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Ankara Drone çekimi açısından oldukça şanslı bölgelerden biridir. Medya ajanslarının fazla olduğu kentte drone çekimleri profesyonelce yapılmaktadır. Havada fotoğraf çekimleri ve havada medya çekimleri profesyonel çekim çalışanları, medya çalışanları tarafından yapılmalıdır. Çekim açıları, renkler, görüntü kalitesi doğru ayarlanmalıdır. Drone kullanımı için tecrübeli kullanıcılardan hizmet alınmalıdır. Drone manevraları ustalıkla yapılmalıdır. Bu manevraların çekim kalitesini en iyi şekilde etkilenmesi sağlanmalıdır. Bu durum tecrübe gerektirmektedir.

Ankara drone çekimi yapılırken kullanılan cihazların son teknolojik cihazlar olmasına dikkat edilmelidir. Medya ajansı ile yapılan görüşmelerde cihazların özellikleri iyi incelenmelidir. Drone çekimi için doğru firma tercih edilmelidir. Havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi kaliteli yapılmalıdır. Çekimler izin alınarak yapılmalıdır.

Ankara Drone Çekimi Avantajları

Ankara drone çekimi avantajları açısından uygun bir şehirdir. Çok fazla medya şirketi bulunan kentte kaliteli drone çekimi hizmetleri verilmektedir. Havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi tanıtım ve reklam açısından oldukça popülerdir. Drone çekimi görsel açıdan oldukça etkileyici ve dikkat çekici çekimlerdir. Ayrıca her açıdan çekim avantajı sunmaktadır. 360 derece dönebilen dronelar her açıdan çekimin yapılmasını sağlamaktadır.

Ankara drone çekimi avantajları arasında hava araçlarının ulaşamayacağı alanlarda çekim yapılma imkanı sunması da yer almaktadır. Hava araçlarının yaklaşamayacağı mesafelere drone ile yaklaşmak mümkündür. Bu da her alanda havada çekim şansı sunmaktadır. Diğer hava çekimlerine nazaran daha ekonomik ve pratiktir. Etkiletici ve estetik açıdan oldukça başarılıdır.

Ankara Drone Çekimi Fiyatları

Ankara drone çekimi fiyatları için hizmet içeriklerinin belirlenmesi gerekmektedir. Havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi yapılacak alanın özellikleri incelenmelidir. Yapılacak çekim özellikleri belirlenmelidir. Çekimin yapılış amacı kararlaştırılmalıdır. Bu ön bilgiler ve ön incelemeler sonrası çekim yapılacak drone özelliklerine göre fiyat verilmektedir. Drone çekimi için pek çok cihaz seçeneği mevcuttur. Her drone özelliği farklılık gösterdiği için çekimlerin ücretleri de farklılık göstermektedir.

Ankara drone çekimi fiyatları belirlenebilmesi için medya ajansları ile görüşmeler yapılmalıdır. Uygun paket içerikleri incelenmelidir. Blue Ajans firmamızda Ankara drone çekimi fiyatları aşağıda belirtildiği gibidir:

♦ Ham Konsept
- 2 Batarya ile Yeterli Sürede Drone Çekimi Hizmeti
(Aynı gün ham çekimlerin teslim edilmesi) : 1.750₺

♦ Pro Konsept
- 2 Batarya ile Yeterli Sürede Drone Çekimi Hizmeti
- Gimbal ve 4k Video Kamera  İle Çekim Hizmeti
- 1dk Tanıtım Klibi (Hikayelestirme, Kurgu, Müzik ve Montaj Dahil)
- 1 Hafta içinde tanıtım klibi teslimi : 2.750₺

♦ Ultra Konsept
- 2 Batarya ile Yeterli Sürede Drone Çekimi Hizmeti
- Gimbal ve 4k Video Kamera  İle Çekim Hizmeti
- Özel Birebirdir Röportaj ve Seslendirme
- 2-3dk Röportajlı Tanıtım Klibi (Hikayelestirme, Kurgu ve Montaj Dahil)
- Sosyal medya paylaşımlarına uygun formatlarda ek klipler hazırlama (Instagram hikaye 17sn, WhatsApp Durum 30sn)
- 1 Hafta içinde tanıtım klibi teslimi : 4.250₺+KDV

    

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (5)

Murat Diktaş

07/Kasım/2021

Kendimizin bir Drone u var bunu uçurmak ve profesyonel bir video oluşturmak için hizmet almak istiyoruz böyle bir hizmetiniz var mı acaba?

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhabalar Murat Bey. Evet Bu Hizmetimiz Bulunmaktadır.

Mahmut Eren Sadibey

03/Kasım/2021

Merhaba benim bir DJI mavic air Drone um var pilot ehliyetli bir uçuş pilotu ihtiyacım var. Benimle birlikte 2-3 gün gezip. Yaptığımız tüm projeleri çekim yapması gerekiyor yardımcı olabileceğiniz bir durum var mı.

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhabalar Mahmut Bey. Bu Durum Hakkında Sizlere Ekip Arkadaşlarımız Bıraktığınız Telefon Üzerinden Dönüş Yapılmıştır.

Halil Dağ

02/Kasım/2021

Drone çekimi hizmetinin detayı tam olarak nedir, ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Blue Ajans

02/Kasım/2021

Merhaba, drone çekimi işimiz kurumsal konseptte yapılmakta, firma, atölye, fabrika, arsa, emlak yerlerinin üzerinden bazı teknik uçuşlar ile elde edilen görüntü, video çekimi, röportaj ve gerekli fotoğraf karelerinin elde edilmesi ve üzerine bu işlemleri birleştirip montajlayarak klipleştirmeyi kapsar. Fiyat bilgisi için iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Selvi Konur

01/Kasım/2021

Drone çekimi için gerekli izinler ve eğitimleriniz var mı?

Blue Ajans

01/Kasım/2021

Evet, drone pilotlarımız sertifikalı uçuş eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.

Nuran Balcı

29/Ekim/2021

Merhabalar Ben Nuran Balcı; İki adet kolejimiz ve bir adet etüt merkezimi için tamamen prestij maksatlı drone çekimi hizmeti almak için araştırma halindeyim. Konsepet tam olarak neler ihtiva ediyor bilgilendirir misiniz?

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhabalar Nuran Hanım. Drone Çekim Hizmetimiz İçerisinde Bir Adet Drone Çekim Ham Video, Bir Adet Klip, Bir Adet Kısa Video ve Bir Adet İnstagram Videosu İçermektedir. Bunlardan Birini Alabileceğiniz Gibi Hepsini De Alabilirsiniz.


Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-bannerSon Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1