facebook

Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Anasayfa / Ankara Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmeti özellikle son zamanlarda oldukça tercih edilen hizmetlerden birisidir. Sunulan bu hizmet doğrultusunda Özellikle sosyal medyada kritik süreç yürütmek amacıyla tercih edilen ve bunun beraberinde büyük oranda faydalı olan bir hizmettir. Sunulan bu hizmet sonucunda sosyal medya araçları etkili bir şekilde kullanılarak tek bir ekran üzerinden tüm hesaplar kontrol edilir ve paylaşım yapılır. Bunun yanı sıra analiz etme özelliği de bulunmaktadır. Sosyal medya adreslerinin aktif olarak kullanılması ve takip edilmesi günümüzde birçok firmanın daha yüksek bir satışı elde etmesini sağlar. 

Sosyal Medya Yönetimi Hangi Hesapları Kontrol Ediyor?

Sosyal medya yönetimi hizmeti ile birlikte Facebook, Instagram, Google Plus, Foursquare, Pinterest üzere pek çok sosyal medya yönetimi başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunun beraberinde bu platformlar çoğu zaman farklı firmalar için ideal bir seçenek olmayabilir. Böyle durumlarda mevcut sektörü baz alarak bu doğrultuda incelemeye gerçekleştiriyoruz. Bu sektör için en uygun sosyal medya aracını bularak bu sosyal medya hesabı üzerinden reklam işlemlerinize devam ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Avantajları

Sosyal medya hesaplarının yönetimi sonucunda oldukça detaylı ve titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Bunun beraberinde mevcut firmanın tüm adımları takip etmeleri gibi tüm detaylar baz alınmaktadır. Mevcut hizmetimiz ile birlikte gereken trafik yükselir ve markanın tanıtımı daha hızlı bir hal alır. Sunduğumuz hizmet kapsamında firmanın ürünlere ilgi alanlarına ve yaş durumlarına göre gerekli kişilere reklam olarak verilir. Bu doğrultuda kurumsal bir firma profili oluşturularak firmaya ait bir sosyal medya kullanılır. Yapılan reklamlar sonucunda oldukça fazla dönüş gerçekleşmektedir. Bunun beraberinde sunduğumuz hizmet ile birlikte Google analistik verileri ölçülmektedir. Bunun beraberinde bu durum çeşitli sosyal medya üzerinden incelenebilir. Mevcut ekibimiz ile profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti gerçekleştiriyor. Bu hizmet sonucunda düzenli olarak rutin raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde sosyal medya araçları özellikle iletişim açısından oldukça önemli bir uygulamadır. Firmaların müşterileri ile iletişime geçmesi konusunda da oldukça avantajlı bir strateji olmaktadır. Mevcut sosyal medya yönetimi hizmeti alarak bu sektörde bulunan müşteri kitlesi daha uygun bir şekilde ulaşım sağlar ve bu doğrultuda gelişim gösterir.

Sosyal Medya Yönetimi Stratejisi

Sosyal medya yönetimi ile birlikte uygun bir strateji oluşturulur. Markalar baz alınarak gerekli değerlendirmeler yapılır ve rekabet ortamında bulunan firmaların analizleri gerçekleşir. Ardından ise mevcut incelemeler doğrultusunda hangi sosyal medya adreslerinin doğru olacağı tespit edilir. Sosyal medya seçimi gerçekleştikten sonra ise gerekli iletişimcileri tespit edilir. Uygun reklam kampanyaları planlanır. Gerekli işlemlerin ardından mevcut paylaşımlar için belirli günler hazırlanır ve onaya gönderilir. Son olarak sosyal medya üzerinde sağlanan entegrasyon oluşturulur ve verimlilik düzeyi artış gösterir. Bu esnada mevcut demografi tespitlerde oldukça önemlidir.

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1