facebook

Ankara Web Yazılım

Anasayfa / Ankara Web Yazılım

Günümüzde bir web sitesi artık firmalar için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Yapılan tasarımlar ile web siteleri firmaların sanal alemdeki yüzünü yansıtmaktadır. Bu yüzden Ankara web yazılım işlemleri oldukça önemlidir. Bu işlemler sayesinde kısa sürede daha yüksek bir kitleye ulaşmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca firmaların ve müşterilerin sizleri bulması çok daha kolay hale gelmektedir. Siz de bu tarz ihtiyaçlarınızı karşılamak, sanal alemde daha üst plana çıkmak için mutlaka hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Alacağınız web yazılım faaliyetleri ile kısa sürede çok estetik bir web sitesine kavuşabilirsiniz. Kusursuz çalışan bu web sitesi firmanızı daha ileriye taşıyacaktır.

 

Ankara Web Yazılım Türleri Nelerdir?

 

Ankara web yazılım iki alt başlık altında incelenebilir. Bunlardan ilki HTML olarak bilinmektedir. HTML en basit web yazılım türlerinden birisidir. Basit olmasına rağmen çok fazla işlevsellik içerir. Web sitesinde neyin nerede duracağını belirlemekte oldukça etkili bir yazılım yöntemidir. Kullanıcıların web siteniz üzerinde bir şeyler yapmasını, yazıları değiştirmesini veya sayfalara müdahale etmesini bu yazılım türü engeller.

Ayrıca kullanıcının istekleri doğrultusunda sayfaların açılmasını yine bu yazılım sağlar. Bir diğer yazılım alt başlığında ise .Net, ASP, PHP, Java, Flash ve Script yer almaktadır. Tüm bunlara HTML dilinin bir alt dili olarak bakabiliriz.

Genel olarak HTML’ye ek özellikler katmak için bu yazılım türleri kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse bu yazılım türleri ile kullanıcıların geri dönüşleri toplanabilir. Ne istedikleri ne yapmaya çalıştıkları yine bu yazılımlar sayesinde tespit edilebilir.

 

Ankara Web Yazılım Hizmeti Neler Sunar?

 

Web sitesi kurulması ile tüm işlemler bitmez. Bu web sitesinin doğru şekilde yönetilmesi gerekir.

Ankara web yazılım firmamızdan hizmet aldığınız taktirde bunu başarabilirsiniz. Eğer web sitenizi doğru yönetmeyi başaramazsanız tüm emeğiniz çöp olacaktır. Tasarımı özel olan ve tamamen size ait olan web sitesi zamanla çok az ziyaretçi alır ve kontrolünüzden çıkar.

Bu durumda ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Web sitenizi kullanamadan çöp olmasına yol açabilirsiniz. Bu durumu yaşamamak adına web yazılımcılardan hizmet almalısınız. Firmamız bu alanda alacağınız hizmet ile sizlere farklı avantajlar sunacaktır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Web yazılım sayesinde web sitesini kontrol altına alabilirsiniz.
  • ♦ Kontrol paneli ile kullanıcıların hareketlerini izleyebilirsiniz.
  • ♦ Doğru web yazılım hizmeti ile güzel bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Bu avantajları hizmetlerimiz sayesinde elde edebilirsiniz.

 

Ankara Web Yazılım Şirketi Blue Ajans ile Bir Adım Öne Geçin

 

Eğer siz de web yazılım konusunda bir adım öne geçmek istiyor ve başarıya ulaşmak istiyorsanız firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz bu alanda uzmandır.

Piyasada yer alan ve iş bilmeyen kişiler ile kıyaslanmayacak derecede profesyoneldir. Alacağınız bu hizmetler ile hem web sitenizi geliştirebilirsiniz hem de kendinizi ileriye taşıyabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için siz de firmamızı arayabilir detaylara ulaşabilirsiniz. Web yazılım hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Web tasarım Nedir?

Bir internet sitesi, arama motorlarında web tasarım çalışmaları sayesinde görüntülenebilir. Kişi, ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı web sitelerinde grafiklerle metinler yer alır. Metin ve grafiklerden oluşan içeriklerle ortaya kaliteli çalışmalar çıkartılır. Web tasarım; kurum ve kişileri dijital mecralarda görünür kılan çalışmalar bütünüdür. Web tasarım çalışmaları özel olarak yapılmaktadır.

 

Web tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Web tasarım çalışmalarında öncelikle hedef kitle dikkate alınmalıdır. İşletmeyi müşteriye doğru şekilde yönlendirecek web tasarım çok önemlidir. Aynı zamanda web tasarımın kullanıcı dostu olması da hayati önem taşıyor. Arama motorlarına uygun şekilde kodlanması da diğer bir önemli husustur. Tüm bu noktalar dikkate alınarak web tasarım çalışmaları yapıldığı takdirde etkili sonuçlara ulaşılır.

 

Profesyonel Web tasarım Nedir?

Zihin içindeki fikirlerin estetik bir çizgi üzerinde harmanlanıp yazılım haline dönüştürüldüğü işlemler, web tasarım şeklinde ifade edilir. Profesyonel web tasarım çalışmalarındaysa hazır şekildeki yazılımlar hem beklenti hem de ihtiyaçlara göre şekillenir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte web tasarım çalışmaları bir zorunluluk haline dönüşmüştür.

 

Web tasarım Avantajları Nelerdir?

Web tasarım çalışmaları sayesinde marka bilinirliği üst seviyeye çıkar. Bir marka geniş kitlelere ulaşmak istiyorsa mutlaka web tasarım çalışmalarına ağırlık vermelidir. 7/24 online açık mağaza ya da ofis haline dönüşen çalışmalar, web tasarım olarak adlandırılabilir. Web tasarım çalışmaları, maliyet açısından da markaların tasarruf etmesini sağlıyor. Bir marka ya da kurumun güvenilirliği web tasarım çalışmalarıyla belli olur.

 

Web tasarım Hizmeti Neden Alınmalıdır?

Web tasarım çalışmaları; marka ve kurumları potansiyel müşterilerle buluşturur. Kurum/kişilerin hizmet ve ürünlerinin tanıtımında web tasarıma ihtiyaç duyulur. Kısa sürede arama motorlarında web sitesi görünür hale gelir. Bir işletme müşteri çekmek istiyorsa mutlaka web tasarım hizmeti almalıdır. Aynı şekilde kişilerde ürettikleri hizmet ve ürünleri markalaştırmak için web tasarım hizmeti alabilir.

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 2)

user

Barış Oktay Soruyor ...

07/Temmuz/2023
Yaptığınız web sitelerinin devamlı kullanım hakları kimde oluyor?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
22/Ocak/2024 Tarihinde Cevaplandı
Blue Ajans tarafından geliştirilen web sitelerinin devamlı kullanım hakları müşterinin olur. Yani, müşteri tarafından talep edilen web sitesi projeleri tamamlandığında, web sitesinin sahipliği ve kullanım hakları müşteriye devredilir. Müşteri, web sitesini istediği şekilde yönetmeye, güncellemeye ve kullanmaya hak sahibi olur. Bu, müşterinin web sitesini bağımsız olarak işletme ve geliştirme özgürlüğünü sağlar. Blue Ajans, müşteriye özgüvenli ve sahiplik haklarına saygı duyar ve gizlilik politikaları ve sözleşmeler ile bu hakları koruma altına alır.


user

Hakan Dündar Soruyor ...

19/Mayıs/2023
Merhaba bizim bir ürünümüzün satış ekibi var, satış ekibimiz zamanla biraz büyüdü ve daha da büyüyecek gibi ancak pratikde yönetim zorlukları çekiyoruz. Bunun için web tabanlı veya mobil uygulama tabanlı bir yazılım çözümüne ihtiyacımız var. Bu alanda bizi yönlendirecek bir cevap bekliyoruz. Bu işi siz yapabilir misiniz veya süreç nasıl ilerlemeli bir danışmanlık hizmeti veriyor musunuz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
31/Mayıs/2023 Tarihinde Cevaplandı
Merhaba hakan bey talebinizden anlaşıldığı üzere bir web tabanlı yazılım geliştirme projesine ihtiyacınız var, bu konuda blue ajans yazılım departmanımızdaki teknik arkadaşlarımız sizin isteklerinizi karşılayabilecek seviyede bilgi sahibidir. Ancak yazılım projelerinde birçok paramatre değerlendirmeye alınmaktadır, örneğin; yazılımın teslim edileceği süre, geliştirme platformları, kullanıcı sayısı, isteklerin detayları gibi konular. Bundan dolayı sizi ofisimizde ağırlayarak tam bir kavramsal döküman hazırlamak ve bunun üzerinden size teklif iletmek isteriz. İletişim bilgileriniz üzerinden size mail ulaştırdık.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1