facebook

Web Sitesi Analizi

Anasayfa / Web Sitesi Analizi

Web sitesi analizi günümüzde web tasarım içinde yer alan önemli konulardan birisi olmaktadır. Yapılan analizler sonucunda web sitelerinin ziyaretçi sayıları artırılabilmektedir. Bu yol ile daha çok reklam almak ve kazancı artırmak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca yapılan reklam faaliyetlerinin daha faydalı olması ve firma sitelerinin daha fazla hedef kitleye ulaşması mümkün kılınmaktadır. Bu yüzden web sitesinin analiz edilmesi çok önemlidir. Analiz oldukça geniş bir konudur. Analiz yapıldığında bir web sitesine ait tüm detaylar tespit edilecektir. Buna göre yol haritası çizilecek ve web sitesinin daha ileriye taşınması sağlanacaktır.

SEO Analizi

Analiz başlıklarından birisi SEO analizidir. SEO bir web sitesi için olmazsa olmazlardandır. En genel tabir ile SEO analizi web sitesinin Google tarafından tanınmasının sağlanmasıdır. Web sitesi analizi hizmeti aldığınız taktirde sitenin tanınmasını ve Google tarafından önerilenler arasına konulmasını sağlayabilirsiniz. Bu yolla kazançlı çıkabilirsiniz. Web sitenize gelen ziyaretçilerin organik olarak artmasını sağlayabilirsiniz. Reklam vermeye gerek kalmadan web sitesinin ciddi oranda yükseldiğini SEO sayesinde görebilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile SEO konusunda profesyonel destek sunmaktadır. SEO analizi, web sitesini analiz edilerek SEO konusunda düzenlemelerin yapılması ve sitenin iyileştirilmesi yine uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Siz de firmamızdan bu alanda destek alarak kısa sürede istediğiniz tıklanma sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu yolla kazançlı çıkabilirsiniz.

İç ve Dış SEO Analizi

Yapılacak olan iç ve dış SEO analizi ile web sitesinin son derece etkili şekilde geliştirilmesi sağlanabilir. Web sitesi analizi hizmetlerimiz ile siz de başarıya ulaşabilir ve tanınabilir olabilirsiniz. Alanında uzman SEO uzmanı personellerimiz sizler için özel çalışmalar yapacaktır. Bu çalışmalar ile sitenizin sağlığı artacaktır. Kapsamlı SEO analizi kapsamında web siteniz analiz edilirken aşağıdaki başlıklar incelenecektir:

  • ♦ Sitedeki içeriklerin durumu ve bunların SEO uyumu.
  • ♦ Web sitenizin tasarımının SEO ile uyumu.
  • ♦ Web tasarımdaki yazılımın akıcılığı.
  • ♦ Web sitenizdeki dışarıya verilen linklerin sayısı ve konumları.
  • ♦ Anahtar kelime yoğunluğu ve bunların etkileri.
  • ♦ Anahtar kelime analizler.

Bu gibi konularda analizi yapılan web siteniz son derece kullanışlı bir hale getirilecektir.

Tasarım Analizi

Web sitesi analizi yapılırken web sitesinin tasarımı da dikkate alınmaktadır. Tasarımda ortaya çıkan sorunlar ciddi problemlere yol açabilir. Bu ise sitenin düzgün çalışmamasına ve ziyaret esnasında çökmesine yol açabilir. Bu durumu yaşamamak adına firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Web sitenizin tasarımı, yazılımı ve tüm detayları uzman ekibimizce incelenir. Sonrasında ise kontroller tamamlandıktan sonra problem ortadan kaldırılır. Sitenizin sağlık seviyesi yükseltilir. Bu yolla sitenizin daha çok ziyaretçi çekmesi ve Google tarafından benimsenmesi mümkün hale getirilir. Firmamız bu alanda uzman kadrosu ile hizmet verdiği için kusursuz bir deneyim yaşamanız mümkün olacaktır. Siz de detaylı bilgi için hemen arayın.

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1