facebook

Ankara E-Ticaret Yazılımı

Anasayfa / Ankara E-Ticaret Yazılımı

Ankara e-ticaret yazılımı ile siz de firmanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Geleneksel ticaret artık yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamaktadır. Bu ticaretin yerini daha çok internet ortamı almaktadır. İnternet ortamında yapılan satışlar normal satışların önüne geçebilmektedir. Hemen hemen herkes tüm ürünleri internetten sipariş etmektedir. Kimi zaman bir su kimi zaman büyük bir televizyon kimi zaman binlerce TL değerinde bir ısıtıcı, kombi veya farklı ürünler internet üzerinden satılmaktadır. İnsanların internet ortamına bu kadar düşkün olması ise firma sahiplerinin internet ortamında bulunması gerekliliğini artırmaktadır. Firmamız bu alandaki ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir. Alacağınız hizmet ile kısa süre içinde e-ticaret sitenizin kurulmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında ise satışlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret Yazılımının Önemi

E-ticaret yazılımı eğer doğru yapılırsa son derece kullanışlı olacaktır. Ankara e-ticaret yazılımı hizmetimiz bu anlamda ihtiyacınızı karşılar. Son derece kusursuz olan e-ticaret yazılımı ile siz de rahat edebilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile kısa sürede e-ticaret siteniziniz kurulumunu sağlayabilirsiniz. E-ticaret sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz. Eğer yazılım düzgün olmaz ise site güven vermez. Siteniz güven vermeyince kullanıcılar kaçar ve rakip firmaları tercih eder. Bu durumu yaşamamak adına mutlaka profesyonel destek almalısınız. Ekibimiz bu alanda uzmandır. Tam anlamıyla size uygun tasarımlar yapacaktır. Sonucunda ise kusursuz çalışan, şık ve bir o kadar etkili bir web sitesine kavuşmanız sağlanacaktır. Daha detaylı bilgi almak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Neden E-ticaret Yazılımı Kullanılmalıdır?

Ankara e-ticaret yazılımı ile kendinizi internet ortamında tanıtabilirsiniz. Bu tanıtım ile firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz SEO konusunda da yardımcı olacaktır. Bu ise hem sitenizin kullanışlı olmasını hem de Google tarafından benimsenmesini sağlar. Reklam yapmadan insanların sitenizi ziyaret etmesini sağlar. Bunlara ek olarak farklı birçok avantaj da e-ticaret yazılımı ile elde edilebilir. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • ♦ E-ticaret sitesi tasarımı ile binlerce insana ulaşabilirsiniz.
  • ♦ Geleneksel ticaret ile sadece mağazanızın önünden geçenler müşteri adayınızdır. Ancak e-ticaret sitesi tüm Türkiye’ye hatta dünyaya hitap eder. Bu sayede geniş bir pazarda yer bulursunuz.
  • ♦ E-ticaret sitesi ile ürünleriniz kargo takibini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • ♦ E-ticaret yazılımları ile müşteriye güven verirsiniz.
  • ♦ Güvenli ödeme yöntemleri ve kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli alışveriş sağlayabilirsiniz.
  • ♦ Kampanyalar ile daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz

Tüm bunları yaparken yanınızda olacak olan ekibimiz alanında uzmandır. Kusursuz bir işlem yapmanız için elinden geleni yapacaktır.

Özel Paketler ile Tam İhtiyacınıza Göre

Paketler kişiye özel düzenlenmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı paketlerde ek özellikler mevcuttur. İsteğinize göre bu özelliklere sahip olabilir veya olmayabilirsiniz. Tamamen bu size kalmıştır. Mesela isterseniz sitenize canlı destek ekleyebilirsiniz. Ya da kargo entegrasyonu satın alabilirsiniz. Buna ek olarak XML aktarımı sağlayan ve işinizi kolaylaştıran e-ticaret yazılım paketlerini seçebilirsiniz.

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 4)

user

Melis Yıldız Soruyor ...

07/Temmuz/2023
Ticari (ürün satış) alanda yeni şirket kuruyorum halihazırda elimde satışa hazır birçok ürünüm var. Satışlarımı nasıl arttırabilirim?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
22/Ocak/2024 Tarihinde Cevaplandı
Satışlarınızı artırmak için öncelikle iyi bir pazarlama stratejisi oluşturmalısınız. Müşteri hedefinizi belirleyin, dijital ve geleneksel pazarlama yöntemlerini kullanarak ürünlerinizi tanıtın, müşteri geri bildirimlerini değerlendirin ve ürün yelpazenizi sürekli güncelleyin.


user

Ceylan Çişem Soruyor ...

07/Temmuz/2023
Üretim amaçlı yeni şirket kuruyorum. Dijital alanda neler yapmalıyım? Tavsiyeler verir misiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
22/Ocak/2024 Tarihinde Cevaplandı
Yeni bir üretim odaklı şirket kurarken, başarılı olmak için öncelikle kapsamlı bir pazar araştırması yapmalısınız, ardından profesyonel bir web sitesi oluşturmalı, sosyal medya platformlarında aktif bir varlık kurarak marka bilinirliğinizi artırmalı ve SEO ile web sitenizi daha görünür hale getirmelisiniz. Dijital pazarlama stratejileri, analitik takip, mobil uyum ve müşteri iletişimi de önemlidir. Güvenlik önlemleri alarak dijital varlıklarınızı korumalı ve sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ederek stratejilerinizi güncellemelisiniz.


user

Sudenaz Kaya Soruyor ...

29/Ekim/2021
Eticaret sitemizi baştan yaptırmak istiyoruz, verileri yani ürünleri koruyarak yapabilir miyiz? eski panelimiz opencart
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
29/Ekim/2021 Tarihinde Cevaplandı
Mümkün


user

Eda ÖZKAN Soruyor ...

24/Ağustos/2021
Mum İmalatı Yapıyorum, Bununla ilgili e-ticaret sitesi yapıp satış yapmam mümkün mü? Bilgi alabilir miyim?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
24/Ağustos/2021 Tarihinde Cevaplandı
E-ticaret sitelerimiz her türlü ürün satışına uygun olup, detaylı bilgi için sizinle iletişime geçilecektir.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1