facebook

Ankara Mobil Uygulama Yazılımı

Anasayfa / Ankara Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil uygulama yazılımı oldukça önemli bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde kısa sürede yüksek sayıda takipçiye, müşteriye ve insanlara ulaşmak mümkündür. Mobil uygulamalar hayatın her noktasında karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman bir internet bankacılığı işleminde kimi zaman yemek siparişi verirken kimi zaman ise elbise alırken mobil uygulamaları kullanmaktayız. Bu kadar fazla aktif şekilde kullanılan uygulamalarda yer almak hem markanız hem de isminiz için oldukça önemlidir. Güven elde etmek ve insanlara kolaylık sunmak için bir mobil uygulama geliştirebilirsiniz. Bu uygulama ile markanızı tanıtabilir, satışlarınızı artırabilir ve insanların ilgisini çekebilirsiniz. Tanınma kapasitenizi artırabilirsiniz. Firmamız alanında uzman yazılımcı kadrosu ile mobil uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Mobil Uygulama Neden Önemli?

Hemen hemen herkes cep telefonu kullanmaktadır. Akıllı telefonların hayatımıza bu kadar fazla girmesi sebebiyle tüm işlemler bu cihazlar ile yapılmaktadır. Yemek siparişinden giyim alışverişine, beyaz eşya alışverişinden kredi başvurusuna kadar birçok işlem online olarak yapılmaktadır. Bu cihazların fazla kullanılması ise hedef kitlenizin daha kolay bulunmasını sağlayacaktır. Hazırlanacak mobil uygulama ile gerek ürün satışı gerekse marka tanıtımı konularında başarıya ulaşabilirsiniz. Mobil uygulama yazılımı hizmetimiz profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kısa sürede tüm ihtiyaçlarınıza cevap olacak bir tasarım yapmaktayız. Sonrasında ise beğeninize sunmaktayız. Bu aşamadan sonra son aşama olan uygulama yayınlanması kısmına geçilmektedir.

Profesyonel Mobil Uygulama Yazılımı

Uygulama geliştirmek basite alınacak bir işlem değildir. Uygulama geliştirmek oldukça kapsamlı ve detaylı bir iştir. Siz de bu işi yaptıracak profesyonel birilerini arıyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu, üst düzey programları, programlama dillerini en iyi şekilde bilen yazılımcıları ile uygulama geliştirme konusunda oldukça iyidir. Sizi de mobil uygulamanızın nasıl olması gerektiğini firma yetkililerimize ileterek istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Dakikalar içinde size dönüş yapılacaktır. İsteğiniz doğrultusunda uygulama en kısa sürede tamamlanacaktır. Sonrasında ise yayınlama aşamasına geçilecektir. Mobil uygulama yazılımı konusunda destek almak için siz de firmamızı arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamanın Faydaları

Mobil uygulama yazılımı sayesinde birçok farklı avantaj elde edebilirsiniz. Mobil uygulamalar ile bu avantajları elde ederek satışlarınız artırabilirsiniz. Elde edeceğiniz avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • ♦ Öncelikle mobil uygulama güven verir. İnsanlar size daha hızlı şekilde güvenecektir.
  • ♦ Mobil uygulama kolaylık sağlar. Satın alımlarda insanların daha rahat satın alım yapmasını sağlar.
  • ♦ Mobil uygulama ile tüm ürünler düzenli şekilde gözükür. Bu sayede daha şık bir görünüm sunulur. Satışların artması için bu oldukça önemlidir.
  • ♦ Mobil uygulama ile insanlara bildirim gönderilebilir. Bu bildirimler ile insanların sizi ve firmanızı hatırlamasını sağlanabilir.
  • ♦ Mobil uygulama ile ödemeler kolaylıkla tahsil edilebilir.

Siz de bu avantajları elde etmek için firmamızdan profesyonel yazılım hizmeti alabilirsiniz. Uygulama tasarımı yaptırarak uygulama marketlerinde yerinizi alabilirsiniz.Ankara Mobil Uygulama Yazılımı İşlerimizYazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 4)

user

Tuna Fırıncı Soruyor ...

04/Kasım/2021
Mobil uygulamayı açık kaynak kodlu olarak mı teslim edeceksiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
04/Kasım/2021 Tarihinde Cevaplandı
Evet, uygulamayı açık kaynak kodlu olarak teslim edebiliriz.


user

Aydın Özer Soruyor ...

02/Kasım/2021
Uygulamanın apple app store ve google play storea yüklenmesi konusunda destek veriyor musunuz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
02/Kasım/2021 Tarihinde Cevaplandı
Maalesef, kendi geliştirdiğimiz uygulamalar haricindeki uygulamalar ile ilgili destek hizmetimiz yoktur.


user

Levent Sonmaz Soruyor ...

01/Kasım/2021
Hangi platformlarda mobil uygulama yazılımı yapıyorsunuz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
01/Kasım/2021 Tarihinde Cevaplandı
Croos platform veya hybrit mobil uygulama tekniği olarak bilinen FLUTTER platformunda uygulama geliştiriyoruz.


user

Orhan Kuleiçi Soruyor ...

29/Ekim/2021
web sitesindeki bilgilerden yararlanarak içerikler oluşturulacak ve katalog tasarımı da yapılacak. bununla ilgli hizmet detayı nasıl yapılıyor, açıklama yapar mısınız? katalog için ürün çekim ihtiyacı da olacak bunu da sizin karşılamanızı bekliyoruz.
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
29/Ekim/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhaba Orhan Bey; İstediğiniz tüm talepler için size özel hizmet verebiliriz. Bunun için bir görüşme ve ya toplantı yapalım.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1