facebook

Ankara Ajanda Baskı

Anasayfa / Ankara Ajanda Baskı
Ankara Ajanda Baskı
Ankara Ajanda Baskı

Ajanda, günümüzde promosyon ürünleri içinde en fazla tercih edilen ürün olarak dikkat çekiyor. Firma logolu ajanda reklam çalışmaları kapsamında çok kullanılıyor.

Marka ve ürün tanıtımlarında; ajanda, takvim, kalem gibi materyallerin çok kullanıldığını söyleyebiliriz. Özellikle ajanda, reklam araçlarından en kullanışlı olanıdır. İnsanın elinin altında olması ve kolay taşınması gibi avantajlarından dolayı ajandaları işletmeler tanıtım faaliyetlerinde çok kullanıyorlar. Ajanda tüketicilerin işine çok yarıyor. Günlük programlar ve önemli notlar için insanlar hep ajanda kullanıyorlar. Kullanım alanı açısından ajanda kullanıcılardan tam not alıyor. Tüketicilerin işletmelerin açılışlarında ya da marka tanıtımlarında en dikkat ettikleri nokta dağıtılan promosyon ürünlerdir. O yüzden tüketicilerin işlerine yarayacak ürünlerin tanıtımlarda dağıtılması işletmenize artı kazandıracaktır.

Ajanda Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ajandaların dikkat çeken taraflarından bir tanesi, klasik defter tasarımından çok uzak şekilde üretilmeleridir diyebiliriz. Diğer materyallere kıyasla ajandalarda özelleştirme olanakları çoktur. Ajandalar genel olarak şöyle tasarlanabiliyorlar:

  • ♦ Özel sayfa ölçüleriyle
  • ♦ Yatay ve dikey şekilde
  • ♦ Ajandanın tüm sayfalarında slogan ve logonuz yer alabilir
  • ♦ Ajandanın herhangi bir tarafına sadece logo ve slogan koyulabilir
  • ♦ Bazı sayfaları renkli olabilir
  • ♦ Her sayfa yaprağı kolayca ayrılan ajandalardan oluşabilir
  • ♦ Her sayfası birleşik olan ajandalarda üretilebiliyor
  • ♦ Yapılacaklar listesi gibi şemalar yer alabilir

Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda ajandalarınızı tasarlıyor. En ufak ayrıntıya kadar tüm noktaları sipariş oluşturma esnasında çalışanlarımıza bildirmeniz gerekiyor. Böylelikle firmamızın size sunduğu tasarım özelleştirme seçeneklerinden yararlanmış olacaksınız. Ankara ajanda imalatı konusunda ajansımızın çok iyi tasarımlara imza attığını söyleyebiliriz.

Ajanda Tasarım Fiyatı

Özel ve kamu kurumlarının promosyon ürünleri taleplerini en iyi şekilde karşılamakla mükellefiz. Ajanda tasarımı konusunda kurumlarımız bizden nasıl bir tasarım istiyorsa aynısını çalışmalarımızda yapıyoruz. Özgün kapak tasarımından tutunda iç tasarımı da dahil olmak üzere birbirinden kullanışlı ajandalar üretiyoruz. Rahat taşınabilen, notların tutulabileceği ajandalarla kurumunuzun adını iyi bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz.

Kurumların kurumsal kimliklerini öne çıkaran materyallerden olan ajandaların fiyatları da tasarımları kadar çok merak ediliyor. Ajanda fiyatını; adeti, tasarım ayrıntıları ve sayfa ebatları çok etkiliyor. Size ajanda tasarımıyla ilgili kesin bir fiyat verebilmek için öncelikle istediğiniz özellikleri bizimle paylaşmanız gerekiyor. Ajanda baskı fiyatları belirttiğimiz hususlar doğrultusunda netlik kazanıyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Tahsin Yavuz Soruyor ...

05/Kasım/2021
Merhabalar bir şirkete promosyon ürünleri tedarik ediyorum, ajanda/defter yapılacak çok basit birşey istenilmiyor biraz fantezi ürün tasarımında olacak. Bu konuda sizden destek alabilir miyim? Dönüşünüzü bekliyorum iyi çalışmalar. Tahsin Yavuz
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Tahsin Bey. Firmamız Promosyon Ürünlerin Tasarımı Konusunda Da Hizmet Sağlamaktadır. İstediğiniz Promosyon Ürünler Hakkında Daha Fazla Bilgi Sahibi Olabilirsek Sizlere Net Bir Fiyat Teklifi Sunabiliriz.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1