facebook

Ankara Bez Çanta

Anasayfa / Ankara Bez Çanta
Ankara Bez Çanta
Ankara Bez Çanta

Promosyon çanta Ankara lokasyonunda kaliteli bez çantalar üreten birçok işletme yer alıyor.

Baskılı şekilde üretilen bez çantalar kişisel kullanım için genellikle tercih ediliyorlar. İşletmelerin önemli promosyon ürünlerinden olan bez çantalar, doğru üretildikleri takdirde kullanıcılardan tam not alıyorlar. Promosyon ürünleri kapsamında reklam sektöründe bez çantalar çok ön plana çıkıyor. Birçok resmi kurum ve kuruluşun tercih ettiği reklam kampanyalarının başında geliyor. Logo tasarımının ve sloganın yer aldığı bez çantalar önemli halkla ilişkiler projesi olarak karşımıza çıkıyor. Baskılı çanta ilk olarak yurt dışında promosyon ürünü olarak kullanıldı. Daha sonra ülkemizde de popülerlik kazandı. Bez çantalar ilk önce belirli kesimi temsil ediyordu. Zamanla herkesin dikkatini çeken ürün oldu.

Baskılı Bez Çanta İmalatı

Ankara bez çanta imalatçıları içerisinde firmamızın önemli yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tüketicilerin bez çantalara talebinin artmasıyla beraber reklam sektörüne de yepyeni bir araç kazandırıldı. Bizde dahil olmak üzere reklam ajanslarının çoğunluğu birbirinden farklı ve güzel bez çanta üretim işine başladılar. Marka bilinirliliğini artırmak adına baskılı çantalar günümüzde önemli yere sahip oldular. Promosyon çanta yaptırılırken ilk önce işletmenizin faaliyetlerini göz önünde tutmanız gerekiyor. Bez çantalar doğa dostu üretilmelerinden dolayı diğer çanta türlerinden özellik bakımından çok ayrılıyorlar. Ayrıca bu tür çantaların üretiminde farklı farklı materyallerde kullanılabiliyor. Bez çanta üretiminde genellikle kullanılan malzemeler şunlardır:

  • ♦ Poliproplen woven
  • ♦ Ham bez
  • ♦ Poliproplen nonwoven
  • ♦ İmperteks

Bez Çanta Nasıl Üretilir?

Dijital baskı yapılacak çantaların bezlerinin dokusu çok önemlidir. Her beze baskı işlemi yapılmaz. İmperteks ile woven türü bezlere dijital baskı uygulanamıyor. İmperteks ve woven bezlere laminasyon kaplamanın yapılması daha doğru olur. Ham bez çantalara dilediğiniz baskı türünü uygulayabilirsiniz. Ham bez çantalar, her baskı türünü kaldırabilen ürünler olarak dikkat çekiyor. Ham bezlere; süblimasyon, serigrafi, transfer, emprime ve dijital baskı türlerinin hepsini uygulayabilirsiniz. Bez çantalar dayanıklı olmaları sebebiyle uzun zaman kullanılabiliyorlar.

Bez çantalar, kullan-at özellikli olmadıkları için çevre dostu olmalarıyla da biliniyorlar. Ayrıca geri dönüştürülen malzemelerden de üretildiklerini söyleyebiliriz. Promosyon ürünleri kapsamında bez çanta modelleri Ankara lokasyonundan ajansımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz çanta türü, adedi ve içeriklerine göre bez çantalar üretiyoruz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Fuat Oktancı Soruyor ...

29/Ekim/2021
Merhaba ücretici misiniz, mail adresimden yazabilirisniz.
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Fuat Bey. Blue Ajans Üretici Firmadır. Firmamız, Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında mail Üzerinden Sizlere Bilgi Aktarımı Sağlanmıştır.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1