Ankara Defter Baskı

Anasayfa / Blog / Ankara Defter Baskı
Ankara Defter Baskı Ankara Defter Baskı

İş takibi, not, rapor ve günlük tutmak için baskılı defterler çok kullanılıyor. Baskılı not defteri kullanıcılara taşıma kolaylığı sağladığı için piyasada çok rağbet görüyor.

Baskılı defterler firmaların tanıtımını başarıyla gerçekleştiren başlıca materyallerin başında yer alıyor. Deftere basılan logo ve amblemler insanların hafızasında önemli yer ediyor. İnsanları algısına yerleşen logo ve amblemler sayesinde insanlar işletmeye yaklaşmaya başlıyorlar. Etkili reklam ürünlerinin başında gelen defter baskılarını okulda, kurslarda, iş yerinde kısacası dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilir özelliğinden dolayı çantanıza atıp her yerde kullanmanız mümkündür. Bir işletmenin kurumsal kimliğe kavuşmasında baskılı defterlerinde rolü büyüktür. Özellikle kaliteli malzemelerden üretilen baskılı defterler, tüketicilerin dikkatini çekiyor.

Baskılı Defter Nasıl Tasarlanıyor?

İşletme sahiplerinin aklında genellikle; baskılı defterle reklam yapmanın çok maliyetli olacağına dair düşünceler var. Bu düşünce aslında tamamen yanlış. İlk başta promosyon ürünü olarak seçtiğiniz baskılı defter pahalı gelebilir. Fakat insanları etkileme noktasında önemli bir araç olduğundan ilerde size katkısı çok olacak diyebiliriz.

Ankara promosyon defter baskı yönünden çok gelişmiş reklam ajanslarını bünyesinde barındırıyor. Kurumsal işletmeler, kendilerini tanıtabilmek için baskılı defter yaptırabilirler. Grafik tasarım kullanılarak üretilen defterler her daim tüketicilerin ilgisini çekmiştir. İç tasarımıyla, logosuyla ve kullanışlılığıyla baskılı defterler işletmenin avantajı olur. Baskılı defter tasarımında firmanın logosunu ilgi çekecek bir alana konumlandırmalısınız. Ayrıca işletmenin iletişim bilgileri de insanların dikkatini çeken yere koyulmalı.

Promosyon Ürünü Olarak Baskılı Defter

Promosyon ürünlerinin içinde yer alan defterler ajanda olarak da halk dilinde tabir ediliyor. Baskılı ajanda ve defter fark etmeksizin ikisi de marka, ürün ve işletme tanıtımlarında önemli görev üstlenmiştir.

Promosyon defterler, 1. hamur kâğıttan yapılıyorlar. Böylelikle hem kâğıda yazı kolayca yazılabiliyor hem de baskının fiyatı uyguna mal oluyor. Ajansımızdan istediğiniz takdirde işletmenizin müşterilerine özel defterlerde basabiliyoruz. Bu defterler, kişiye özel olarak tasarlanıyor. Sizde özel müşterilerinize jest yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı not defteri, standart bir ölçüye sahip değildir. A4, A5 fark etmeksizin müşterimiz bizden hangi ölçüde defter istiyorsa o şekilde tasarım gerçekleştiriyoruz. Baskılı defterlerin kapakları da aynı şekilde müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleşiyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1