facebook

Ankara Elyaf Çanta

Anasayfa / Ankara Elyaf Çanta
Ankara Elyaf Çanta
Ankara Elyaf Çanta

Elyaf çantalar oldukça işlevsel ve yumuşak yapıda olan çanta modelleridir. Daha çok tanıtım ve reklam hizmetlerinde kullanılmaktadır. Elyaf çantaları kullanıcılar, gerek işlevselliği gerekse tasarımı dolayısıyla çok seviyor. Farklı modellerde ve değişik renklerde tasarlanabilen çantalar, her zevke hitap edecek şekilde imal edilebilmektedir. Elyaf çanta modellerinin tercih edilmesi için birçok sebep var. Bunlar arasında ilk sırada da doğa dostu özellikte olmaları gelmektedir. Tanıtım amaçlı baskılı çanta hizmeti almak isteyenler elyaf çantaları tercih ederek, marka değerlerini arttırabileceği gibi çevreye de olumlu katkı sağlayabilirler. Ankara elyaf çanta hizmetiyle sadece firmaların reklamını etkili şekilde yapması sağlanmıyor, ayrıca kullanıcıların oldukça fonksiyonel bir çantaya sahip olması ve doğanın korunmasına da katkı sağlanıyor.

Elyaf Çanta Ankara

Elyaf çanta Ankara hizmetiyle bez çantalar, istenilen baskı türüyle şekillendirilerek kullanıma sunulur. İstenen renk ve ölçülerde tasarlanabilen elyaf çantalara, kumaşının özelliği ve işlevi bozulmadan istenen görsel uygulanarak reklam özelliği kazandırılır. Günlük hayatta doğaya zarar vermemek için yapabileceğimiz birçok şey var. Sıklıkla kullanılan poşet ihtiyacında elyaf çantaları tercih etmek de bunlardan biri. Özellikle tanıtımını yapacak firmaların elyaf çantaları tercih etmesi, ürünlerin uzun süreli kullanıma yönelik olmasından dolayı hem reklam hizmetlerine hem de doğaya büyük katkı sağlayacaktır. Kurumsal logolara özel olarak tasarımı yapılan elyaf çanta modelleri dayanıklıdır, modern tercihlerle uyum sağlayan özelliktedir, ekonomiktir ve geri dönüştürebilmektedir.

Doğa Dostu Elyaf Çanta Modelleri

Çevre dostu elyaf çanta modelleriyle markasının değerini üst seviyelere taşımak isteyenler, Ankara elyaf çanta hizmetini 7/24 alabilirler. Eski yıllara göre kullanımı giderek artan elyaf çantalara olan talep, ölçü, renk ve model çeşitliliğini de beraberinde getirmiştir. Elyaf çantalar, farklı sektörlerde kullanıma uygun modeller olup, sadece bir kez kullan at özellikli değil, uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı yapıdadır. Hem el hem de omuzda taşınma özelliğine sahip elyaf çantaların kalınlığı dolayısıyla içi görünmez. Logo, görsel ve iletişim bilgileriyle özelleştirilen Ankara elyaf çanta modelleri, çeşitli organizasyonlarda ve fuarlarda tanıtım aracı olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Her firmanın kendi logosunu ya da istediği görseli bastırabileceği elyaf çanta baskı hizmeti almak isteyenler, örnek modellerimizi inceleyebileceği gibi istediği tasarımın siparişini vermek için de bizimle iletişime geçebilir.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Emre Türkoğlu Soruyor ...

29/Ekim/2021
40x40 elyaf 12cm körüklü çanta yaptırmak istiyoruz, bir tarafa markamızın logosunu diğer tarafa da katılacağımız etkinliğin logosunu bastırmak istiyoruz fiyat bilgisi rica edecektim.
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Emre Bey. İstediğiniz Özelliklere Sahip Körüklü Çanta Fiyat Teklifi Mail Adresiniz Üzerinden Tarafınıza İletilmiştir.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1