facebook

Ankara Etiket Sticker Baskı Fiyatları

Anasayfa / Ankara Etiket Sticker Baskı Fiyatları
Ankara Etiket Sticker Baskı Fiyatları
Ankara Etiket Sticker Baskı Fiyatları

İşletmelerin reklam için kullandıkları ürünlere sticker baskı adını veriyoruz. Etiket baskıysa, kuşe kâğıda baskılı arka bölümü de yapışkanlı kağıtlardır.

Ankara’da etiket sticker baskı uygulayan birçok ajans vardır. Bizim ajansımızda etiket baskı konusunda çok başarılıdır. Sticker baskı; dergi, gazete promosyonlarında reklam için kullanılıyor. Sticker baskılar, çıkartma şeklinde de kullanılıyor. Çıkartma şeklinde olmasının en önemli sebebi, promosyon amaçlı kullanılmasından dolayıdır diyebiliriz. Görsel içeriklerden oluşması sebebiyle akılda kalıcılığının da çok olduğunu söyleyebiliriz. Sticker baskılar, farklı farklı zeminlerde kullanılmalarıyla dikkat çekiyor. Etiket sticker baskıyı metal, ahşap ve cam gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Etiket sticker baskılar, dikkat çekicilik yönünden de çok işlevseldirler. Etiket sticker baskılar birden çok kesime hitap eden kırtasiye ürünü olarak karşımıza çıkıyor.

Sticker Etiket Baskı Kullanımı

Ankara sticker baskı konusunda kaliteli ürünlerin üretildiği şehirler arasında yer alıyor. Dikkat çekme noktasında, görsellerin önemli görev üstlendiklerini söyleyebiliriz. Sticker etiket baskıların kalitesinin akılda kalma oranı daha fazladır. Sticker etiket baskı kalitesinin akılda kalıcılığı diğer baskılara kıyasla çoktur. Stickerlerin uzun zaman yapışkanlı olabilmesi için çok iyi hazırlanması gerekiyor. Sticker etiket baskılar hem suya hem de ısıya dayanıklı şekilde üretilmeleriyle de aynı zamanda dikkat çekiyorlar.

İşletme, sticker etiket baskı ürünlerini üretirken dikkat çekiciliğe çok önem vermesi gerekli. Ürünün müşteri çekmesi açısından belirttiğimiz husus büyük önem taşıyor. Kişilerin zihninde yer edinecek anlaşır ve kaliteli sticker etiket baskıları üretilmelidir. Doğru teknik ile tasarımların kullanılmasıyla tasarlanan sticker etiket baskıların kaliteli olması birincil şarttır. Sticker etiket baskı fiyatları kullanım şekillerine ve özelliklerine göre fiyatlandırılmıştır.

Sticker Etiket Baskı Çeşitleri

Sticker etiket baskı fiyatları aşağıda belirteceğimiz çeşitleri doğrultusunda fiyatlandırılmıştır.

♦ Non- Perm (Az Yapışkanlı) Sticker Etiket

Bu sticker etiketlerin arka bölümünde yapışkan azaltılmıştır.

♦ Opak Etiket

Neme, ısıya aynı zamanda ışığa da çok dayanıklıdır. Plastik bazlı şekilde isimlendirilen etiket grubundandır. Dış etkenlere dayanıklı olmasıyla biliniyor.

♦ Kraft Etiket

Delikli olarak genellikle kullanılan 300 gr. Kraft kâğıttan tasarlanan etiketlerdir diyebiliriz.

♦ Hamur Sticker Etiket

Sticker etiket baskı çeşitlerinden olan hamur stickerler; fotokopi ile kuşe kâğıdı arasındaki bir dokudan üretilmişlerdir.

♦ Kraft Sticker

İncecik bir kraft kâğıdın arkasına yapışkanlı olarak üretilirler. Kozmetik markalar, butikler genellikle Kraft stickeri kullanıyorlar.

♦ Kuşe Etiket

Kolayca yapışabilen kuşe kağıtlardan üretilmişlerdir. Uygun fiyatlı olması yanında kısa raf ömürlü ürünlerde kullanılıyor. Ayrıca sıvı teması olmaması gereken ürünlerde de kullanılıyor. Belirtmiş olduğumuz tüm bu çeşitler, sticker etiket baskı makinesi ile gerçekleşebiliyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Ali Ustatürk Soruyor ...

28/Kasım/2021
sticker tasarım ve basımı konusunda kendilerinden hizmet aldık ve çok memnun kaldık.
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Teşekkürler Ali Bey.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1