facebook

Ankara Fuar Tanıtım Filmi

Anasayfa / Ankara Fuar Tanıtım Filmi
Ankara Fuar Tanıtım Filmi
Ankara Fuar Tanıtım Filmi

Fuar faaliyetlerinizin takibi ve fuar alanlarında gösterilecek tanıtım filmlerinin uzman bir ekip tarafından temin edilmesi şirketinizin tanıtım faaliyetlerine katkı sağlayacak önemli adımlardan bir kaçıdır. İsterseniz önce fuar tanıtım filmlerinin önemine değinelim.

Şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörde yetkinliğini ispat etmesi ve yeni hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için fuarlar büyük fırsatları içinde barındırır. Fuar esnasında şirkete ait promosyon ürünleri ve baskılı materyalin yanı sıra tanıtım filmleri de reklam faaliyetlerinin başında yer alır. Şirketin hangi sektörde faaliyet gösterdiği, üretim imkân ve kapasitesi, hedef ve vizyonunun hızlıca anlatıldığı etkin bir fuar tanıtım filmi amacınıza ulaşmanızda büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Ankara’da fuar tanıtım filmi çekimleri için rahatlıkla başvurabileceğiniz firmaların başında Blue Ajans gelir!

 

Fuar Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanır?

 

Bu tür içeriklerin hazırlanmasında karşılaştığımız en önemli problemlerin başında iki husus gelir

  1. Şirketlerin geçmişteki faaliyetleri için herhangi bir fotoğraf ya da video kaydı almamış olmaları
  2. Zaman darlığı

Peki bu ve benzeri sorunları nasıl çözüyoruz?

 

Fuarlara katılacak müşterilerimiz için hazırlanacak fuar tanıtım filmleri için ilk olarak firma arşivlerini taramaya başlıyoruz. Firmanın açılışından günümüze kadar gelen süreçte çekilmiş herhangi bir fotoğraf, video kaydı ya da profesyonelce hazırlanmış katalog vb. gibi içerikleri gözden geçiriyoruz.

Eğer bahsettiğimiz görsel içerikler mevcut değil ise başvurduğumuz ilk yol firma yetkilisinden röportaj almaktır. Eğer bu yöntem yeterli olmazsa sektöre ait stok görüntüleri, spiker kayıtları ya da çeşitli grafik/animasyonlara başvurarak içerik problemini aşabiliyoruz.

Fuarlar gibi belli zaman dilimine yayılmış ve kısıtlı süreye sahip etkinliklerde iyi düşünülmüş kaliteli bir fuar tanıtım filminin ortaya çıkmasındaki diğer zorluk ise zaman darlığıdır. Bunun için müşterilerimizin iş takvimlerini gözden geçirip tanıtımlarda kullanabilecekleri faaliyetleri yıl içinde kayıt altına alıp arşivliyor; fuar dönemi geldiğinde herhangi bir arşiv ve zaman sıkıntısı yaşamadan alınan kayıtları kullanıp kolaylıkla tanıtım filmleri için içerik temin edebiliyoruz.

Kısacası, Blue Ajans olarak iyi bir fuar tanıtım filmi ortaya çıkarabilmek için çeşitli film yapım teknikleri ve arşivimizi kullanarak müşterilerimizi fuar dönemlerine hazırlıyoruz

 

Fuar Tanıtım Filmi Fiyatları

 

Fuar tanıtım filmleri fiyatlanırken genelde müşteri ve ajansların çalışma anlayışlarına göre bir karar verilir. Tanıtım filmleri hazırlanırken şehir dışında çekim olup olmayacağı, çekimlerde kaç kamera kullanılacağı, drone, gimball gibi ekipmanlara duyulan ihtiyaç, Türkçe-İngilizce seslendirme gibi prodüksiyon kaynakları işin bütçesine direkt etki etmektedir.

Siz de fuar tanıtım filmlerinin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Blue Ajans ile iletişime geçebilir; en uygun ve ekonomik fiyatlara bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1