facebook

Ankara İnternet Sitesi Kurma

Anasayfa / Ankara İnternet Sitesi Kurma
Ankara İnternet Sitesi Kurma
Ankara İnternet Sitesi Kurma

İnternet çağının artık olmazsa olmazı aralarına giren internet sitesi, her sektörün kaçınılmaz ihtiyacı arasına girmiştir. Reklam ile tanıtım yapmak, bilgi alışverişi yapmak, ders vermek, satış yapmak, ürününü tanıtmak isteyen herkes internet sitesi kurma derdine düşmektedir. Böyle bir sitenin kurulumları internet üzerinden izlediğimiz videolardan her ne kadar anlamaya çalışsak da bu işi bilen profesyonel kişilere ihtiyaç vardır. Casus yazılımlara karşı korumaya da ihtiyaç duyduğumuz sitelerde, gelen tehlike ve sayfayı bloke edecek korsanlara karşı korunması da gerekmektedir. Bizlere tüm durumları sunarak bedava hazır site veren firmalar vardır. Fakat arama motorlarının uzunluğu ve kendi site ismini eklemesi durumlarında müşteri için sıkıntı verecek bir durum olacaktır. Bunun yanında istenmeyen reklamları da sayfamızda gösterilmesi problemlerden birisidir. Ankara internet sitesi kurma işini firmamız profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ankara internet sitesi kurma firması olarak özgün sitelerin kurulumunu yapıyoruz. Bu sayede daha güvenli, kaliteli ve prestiji yüksek sayfalara kavuşmanıza olanak tanıyoruz.

Profesyonel İnternet Sitesi Kurma

Her şey ile düşünülmüş bir siteye profesyonel site olarak isimlendirme yapılabilir. Ara yüzünden tutunda, görsel ve renk durumu ile de müşteriyi kendine çeken siteler genelde bu profesyonel siteler olmaktadır. İç yazılım kodlamalarının korunmalı olması profesyonel sitelere özel ayrı bir özelliktir. Arama motorunda başlarda görünmek de siteniz için, fazla kişilerin görmesini ve tıklaması oranını yüksek tutmasını sağlayacaktır. Firmanın veya şirketiniz için profesyonel bir siteye ihtiyacınız varsa, Ankara internet sitesi kuran firma olarak, bu konu hakkında sizlere yardımcı olabiliriz. Senelerin tecrübesine sahip uzman kadromuzla bu işi severek yapmaktayız. Bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ankara internet sitesi kurma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web Sitesi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sanal ağ dünyası bu denli yayılırken, her iş verenin istediği bir şey oldu, web sitesi kurmak. Artık insanlar bu ortamlarda olduğundan ve gündelik siparişlerini bile telefona taşıdıklarından, hayatımızın bir parçası olmuştur. Web sitesi kurmak iki türlü olarak yapılmaktadır. Ya özgün olarak kendiniz veya bir web sitesi uzmanına yaptırmakladır. Ya da bazı sitelerin sizlere sunduğu hazır şablonlarını siteye üye olarak kullanabilirsiniz. Bu iki seçim arasındaki fark, domain adres uzunluğudur. Size bedava site sunan kurumlar kendi isimlerini de eklediğinden uzun bir adres oluşmaktadır. Reklam ve özgünlüğü kısıtlı bir seçimdir. Bir site sahibi olmak isterseniz, öncelikle sitenin amacını ve fikrini üretmelisiniz.

  • ♦ Domain kaydı yaptırmalısınız.
  • ♦ Site ara yüzü oluşturmalısınız.
  • ♦ Hangi kesime hitap edecekseniz ona uygun özgü içerikler oluşturmalısınız.

Ankara internet sitesi kurma firması olarak, en seçkin tecrübeli ve uzman kadromuzla sizlere bu hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşmak isterseniz iletişim numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

İnternet Sitesi Kurmak için Gerekenler

Bir site kurmak için, hosting ve domain gereklidir. Birisi adres isminiz diğeri ise web site içeriğinizdir. Web site içeriğini oluşturmanız gereken ihtiyaçlarınız ise oldukça fazladır. Bunlardan ilki içeriklerdir. Özgün içerikler üretmeniz gerekir. Şöyle ki, görsel yani resimler, videolar, site tasarımı ve renklendirmesi ve yazılar olmalı ama en önemlisi kopyala yapıştır türünden değil sizin ortaya koyduğunuz bir tasarım sunmalıdır. Hedeflediğiniz ziyaretçileri siteye çekme odaklı paylaşımlar olmalı. Dilbilgisi kurallarına özen gösterilmelidir. Bunlar bir web sitesi için oldukça önemlidir. Ayrıca aşırı reklamlardan kaçınmalısınız. Bu sayede Ankara internet sitesi kurma konusunda profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İnternet Sitesi Kurma fiyatları Ankara

Fiyat sitenin kalitesine ve korunma kuvvetine göre değişir. Uzman bir siteye sahip olmak isterseniz fiyat biraz yüksek olacaktır. Bizde üretici bir firma olarak sizlerin bu ihtiyacınızı uzman kadromuzla sunmaktayız. Alacağınız hizmet sayesinde kısa süre içinde son derece estetik ve özel bir web sitesine kavuşabilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Kutlu Şanlısoy Soruyor ...

29/Ekim/2021
Comtr li web sitesi kurmak için neler gerekiyor, bilgi verir misiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
29/Ekim/2021 Tarihinde Cevaplandı
şahıs adına alacak iseniz sadece kimlik resmi yeterli, kurumsal alacak iseniz; marka tescil başvuru belgesi veya ticaret odası kayıt süreti yada ticari sicil gazetesi gerekmektedir. Üçünden sadece birisi yeterli olacaktır.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1