facebook

Ankara Karton Çanta Fiyatları

Anasayfa / Ankara Karton Çanta Fiyatları
Ankara Karton Çanta Fiyatları
Ankara Karton Çanta Fiyatları

Promosyon ürünleri arasında yer alan karton çanta Ankara lokasyonunda çok kullanılıyor. Ankara’da reklam ürünü olarak karton çanta üreten pek çok ajans vardır.

Kâğıt ve karton çantalar tasarımlarıyla ve doğaya zarar vermeyen şekilde üretilmeleriyle özellikle çok tercih ediliyorlar. Karton çantaların en önemli özelliği uzun zaman kullanılabilmeleridir. Karton çantaların insanların dikkatini çeken tarafları vardır. O yüzden promosyon ürünü olarak kullanılacak en önemli ürünlerin başında geliyor. Karton çantaların tasarımlarında baskıyla logonun kalitesinin çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. İşletmenizin en iyi şekilde tanıtılması için ajansımız, görsel anlamda dikkat çeken karton çantalar üretiyor. Kaliteli basım ve doğru tasarım ile karton çantalarınızla tanıtımızı yapabilirsiniz. Dünya genelinde etkili tanıtım faaliyetleri içinde en çok karton çantalar dikkat çekiyor.

Karton Çanta Fiyatları

Etkili reklam ürünleri kapsamındaki karton çanta fiyatları ile de kullanıcılar için avantajdır. A4 karton çanta çeşitleri; körüklü, yatay, körüksüz ve dik şekilde tasarımlardan oluşmuştur. Firmamızın ürettiği yatay ve dik çantaların baskılarının ölçüleri siz değerli müşterilerimiz tarafından belirleniyor. Standart üretimlerimizin de mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Sapları özel kurdeleyle bağlanan çanta çeşitlerimize hayran kalacaksınız. Karton çantalar; kroma, kuşe, Amerikan Bristol ve Kraftlardan üretiliyorlar.

Karton çantaların sert olması kullanışlılıklarını artırıyor. O yüzden karton çantaların sert olmasını sağlayan etkenlerden üretilmesi gerekiyor. Çevre dostu olarak üretilmesi de önemliliğini artırıyor. Sağladığı avantajlarla karton çantaların genel fiyatları kıyaslandığında uygun fiyatlı olduğu sonucunu ortaya çıkabiliriz. Ayrıca karton çantalarda ofset baskı kullanılır.

Karton Çanta Tasarımı Nasıl Yapılır?

Karton çanta tasarımının kurumsal kimlik kazandıracak şekilde olması çok önemlidir. Aynı zamanda minimal tasarımlarda karton çantalarda çok önemlidir. Karton çantaların üzerine çok bilgi ve görsel koymamaya özen göstermeniz gerekiyor. İnsanların gözlerinin yorulmaması ve sadece ilgiyi işletmeye çekmek adına belirttiğimiz bu hususa çok dikkat etmelisiniz. Kurumsal kimliğinizin dışına çıkmayacak çanta tasarımlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Karton çanta tasarımları işlerinde firmamız; Photoshop ve Illüstratör programlarını kullanıyor. Böylelikle ortaya profesyonel tasarımlar çıkıyor. Tasarladığımız çantalar sadece üzerindeki amblemlerden ibaret asla değil. Grafik tasarımcılarımız tarafından özel tasarlanan ürünler olarak hediyelik karton çanta modellerimiz dikkat çekiyor. Özel tasarımlarımızla en etkili reklam aracını kullanmanın avantajını yaşayacaksınız. Karton çantalarımızın baskılarında kaliteli ve etkili ürünler her zaman kullanıyoruz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1