Ankara Katalog Tasarımı Fiyatları 2022

Anasayfa / Blog / Ankara Katalog Tasarımı Fiyatları 2022
Ankara Katalog Tasarımı Fiyatları 2022 Ankara Katalog Tasarımı Fiyatları 2022

Ankara katalog tasarım konusunda son derece profesyonel işler yapan ajanslarla doludur. O ajanslardan biri de Blue Ajans olduğunu söyleyebiliriz.

Katalog; bir işletmenin ve markanın tanıtımı için önemli reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor. E-ticaretin gelişimiyle beraber kataloglar artık online şekilde tasarlanmaya başlamıştır. Online katalogların sayesinde web sitenizdeki ürünleri, hizmetleri kolayca sunabilirsiniz. Katalogların oluşturulması için hem tasarım hem de yazılım bilgisine sahip olmanız gerekiyor. Teknik bilgi, katalog tasarımı için çok önemlidir. Kurumsal kimlik kazanmak adına online kataloglara mutlaka web sitenizde yer vermeniz gerekiyor.  Katalog tasarım fiyatları işin niteliğine göre değişmektedir. Katalog sayısı, katalog baskısı gibi pek çok unsur fiyatı etkiliyor.

Katalog Tasarım Fiyatına Etki Eden Faktörler

Katalog tasarım fiyatını etkileyen pek çok faktörün olduğunu söyleyebiliriz. O faktörleri şöyle sıralayabiliriz:

  • ♦ Sayfa sayısı
  • ♦ Teslim süresi
  • ♦ Grafik tasarım ihtiyaçları
  • ♦ Revizyon durumu
  • ♦ Tasarım şablonu
  • ♦ İçerikler ile ilgili destek

Yukarıda belirttiğimiz tüm faktörler, katalog tasarım işini etkiliyor. Profesyonel şekilde bizden talep ettiğiniz gibi kataloglarınızı tasarlıyoruz. Kataloglarda hangi bilgilere yer vermeyi düşünüyorsanız onları detaylı görüşüyoruz. Özellikle katalogda yer almasını istediğiniz fakat doğruluğu konusunda kararsız olduğunuz tüm noktalarda bizden danışmanlık alabilirsiniz. Sektörünüze göre biz kataloğunuzda yer almasını uygun bulduğumuz ya da bulmadığımız tüm noktaları size detaylı şekilde sunacağız. Katalog tasarımlarında en önemli konu amacın belirlenmesidir. Amacı belirleyip, kataloğunuzu öyle tasarlamaya başlıyoruz.

Tasarım Dahil Ortalama Katalog Baskı Fiyatları

Katalog tasarım fiyatları sayfasına, baskısına göre değişiklik gösteriyor. Blue Ajans’ın belirlediği fiyat listesini şöyle sıralayabiliriz:

  • ♦ 1000 adet 36 sayfalı A4 katalog baskı ve tasarım fiyatı: 7.500 TL-12.000 TL
  • ♦ 1000 adet 48 sayfalı A4 katalog baskı ve tasarım fiyatı: 8.500 TL- 14.000 TL
  • ♦ 1000 adet 64 sayfalı A4 katalog baskı ve tasarım fiyatı: 10.500 TL- 17.000 TL

Yukarıda da belirttiğimiz üzere katalog fiyatlarımız; kullanılan malzemeye, adete, türüne ve sayfa sayısına göre değişiyor. O yüzden de size tek bir fiyat vermemiz mümkün değil. Yaptırmayı düşündüğünüz katalog tasarımının fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Ankara katalog tasarım ve baskı konusunda profesyonel çalışmaları gerçekleştirmesiyle dikkat çekiyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (1)

Erkan Demirer

05/Aralık/2021

Merhabalar, 100 sayfaya yakın kalınlıkta bir kataloğumuz var biraz sadeleştirme yaparak 80-85 sayfa arasında tasarımı komple yenilenmiş ve özel bir şekilde hazırlanmış katalog yaptırmak istiyoruz. Ancak grafiker arkadaslarınızın bizi yönlendirmesini ve şık bir çalışma olmasını istiyoruz. Bunun ve 3.000 adet baskı hizmetinin ne kadar olacağını söyler misiniz?

Blue Ajans

11/Aralık/2021

Merhabalar Erkan Bey. İstediğiniz Özelliklere Sahip Olan Katalog Baskı ve 3000 Adet Baskı Hizmetimiz İle İlgili Fiyat Teklifimiz Mail Üzerinden Sizlere Sunulmuştur. İyi Günler Dileriz.


Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar

×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1