facebook

Ankara Örümcek Stand Baskı

Anasayfa / Ankara Örümcek Stand Baskı
Ankara Örümcek Stand Baskı
Ankara Örümcek Stand Baskı

Alüminyum profillerle üretimi gerçekleşen taşınabilir standlara, örümcek stand adını veriyoruz. Kolay taşınabilirliği yanında üzerindeki baskılarla örümcek standların dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Örümcek standlar, tanıtım amaçlı olarak kullanılıyorlar. Kullanım yönünden çok amaçlı olduklarını özellikle belirtebiliriz. Örümcek stand baskılarla markanızın daha çok insanlar üzerinde ilgi uyandırdığını söyleyebiliriz. Bu stand türünün profilleri örümceğe benziyor. O nedenle örümcek stand ismini almıştır. Ankara örümcek stand baskıların özellikle fuar alanlarında çok kullanıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca seminerlerde ve ürün tanıtım konferanslarında da kolay taşınması sebebiyle çok kullanıldığını söylemek mümkündür. Örümcek stand baskıyla birlikte ürününüzün mottosu kolayca görülebilir. Ürününüzün tanınırlığını artırma noktasında bu tekniğin çok önemli olduğu söylenebilir.

Örümcek Stand Baskı Özellikleri

Bir marka ve ürün tanıtımında kullanıcıya kolaylık sağlayan örümcek stand baskıların özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Örümcek stand kurumu için herhangi bir bilgiye kesinlikle ihtiyaç yoktur. Ayrıca el aleti de kullanmanız gerekmiyor. Orta boyutlardaki bir örümcek ağının kurulumu yaklaşık 10 dakikadır.
 • Örümcek ağı farklı farklı genişliklerde ve şekilde üretilebiliyor.
 • Örümcek standlara baskı ve montaj işlemleri konuyla ilgili bilgisi olan kişilerce yapılmalıdır.
 • Örümcek standların hem baskısız hem de baskılı olanları vardır.
 • Örümcek standlar tek kullanımlık üretilmemişlerdir.
 • Görsel açıdan örümcek standların baskılarının çok dikkat çektiğini söyleyebiliriz.
 • Firmamıza başvurarak sizde işletmeniz için örümcek stand siparişi verebilirsiniz. Firmamız belirttiğiniz özellikler kapsamında sizlere en iyi standları sunacaktır.
 • Firmamızda baskılı ve baskısız olmak üzere 2 çeşit örümcek stand üretilmektedir.

Örümcek Stand Modelleri ve Ölçüleri

Örümcek standların alüminyum profillerden üretildiğini yukarıda belirtmiştik. Bu özelliğinden dolayı da bu stand modelleri kolay taşınabiliyor. Ayrıca görsel anlamda da örümcek standların çeşitliliği çok fazladır diyebiliriz. Seminerlerde, fuarlarda, tanıtım ve lansmanlarda örümcek stand çok karşımıza çıkıyor.

Model ve ölçü bakımından çok çeşitlilik sunan örümcek standlar, tanıtımlarda sizin işinizi çok kolaylaştıracak. Örümcek stand baskı model çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • 3x5 Örümcek Stand
 • 3x2 Örümcek Stand
 • 3x3 Örümcek Stand
 • 3x1 Örümcek Stand
 • 3x4 Örümcek Stand

♦ U Stand

Kongre ve fuarlarda en çok kullanılan stand çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Ofise benzer bir görünüme sahiptir diyebiliriz. U stand; dikkat çekici bir tasarımdan oluşmuştur.

♦ L Stand

İsminden de anlaşılacağı üzere L şeklinde bir stand türü olarak karşımıza çıkıyor. L stand; farklı konseptlerde ve ölçülerde üretilebiliyor. 2 adet düz düz örümcek standın birleşiminden L stand oluşmuştur. Bu stand türünü farklı farklı etkinliklerde de kullanabilirsiniz.

♦ Düz Stand

Belirttiğimiz stand türlerinin dikdörtgen ve dar alanlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Düz stand; az alan kaplaması sebebiyle dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

♦ Oval Stand

Düz örümcek stantlarla karşılaştırıldığında ovallerin daha çok yer kapladığını söyleyebiliriz. Oval stand türleri büyük olduğu halde yine de statik görünüyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1