facebook

Ankara Promosyon Küp Not Fiyatları

Anasayfa / Ankara Promosyon Küp Not Fiyatları
Ankara Promosyon Küpnot Fiyatları
Ankara Promosyon Küpnot Fiyatları

Küp bloknot tasarımları, önemli reklam araçları içerisinde yer alıyor. Ufak ufak kağıtlar sayesinde önemli hususları unutmamış olacaksınız.

Küpnotlar insanların gözlerinin önünde devamlı olduğu için markanın bilinirliliği de önemli ölçüde artıyor. Küpnotları öğrencilerden tutunda ofis çalışanlarına kadar herkes kullanıyor. Ergonomik yapısı ve işlevselliğiyle küpnotların kullanışlılığı artıyor. Görüntü itibariyle küpnotlar; hem çalışma performansını hem de verimliliği artırıyor. Farklı farklı niteliklerden oluşturulup harmanlanan küpnotların model yelpazesinin çok geniş olduğunu söyleyebiliriz. Renkli, yapışkanlı ve şeffaf tasarımlarda küpnotlar üretilmiştir. Çanta içerisinde de kolay taşınabilen bir özelliğe sahiptir diyebiliriz. Yapmanız gerekenleri, kafanızda kurguladığınız noktaları hemen küpnotlara aktarabilirsiniz. Küpnotlar kolay kullanımdan oluşmaları sebebiyle yaşam standardınızı yükselten araç gereçlerin en başında geliyor.

Küpnot Tasarımında ve Basımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Küp bloknot baskı işlemlerinde birkaç noktaya çok dikkat edilmesi gerekiyor. Slogan, logo, adres başlıkları ve amblem gibi bilgiler küp bloknot kutularının üzerinde yer alıyor. Küpnotlar hem yaprak hem de ölçü standartlarının dışına çıkabiliyor. Küp bloknot baskı kutularında grafik tasarımcılar tarafından yapılan dikkat çekici tasarımlar yer alıyor. Bazı küpnotlarda kutusuz üretiliyor. 80 gramajlı 1 hamur kağıdının 4 tarafı serigrafi baskıyla üretilmesi gerekiyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarımlarla promosyon küpnotlar üretebiliyoruz. Küpnot baskı öncesinde aşağıda sıralayacağımız noktalara çok dikkat etmek gerekiyor:

 • ♦ Küpnot fiyatları, adetine göre hesaplanıyor. Bütçenizi ve ihtiyacınızı göz önünde tutarak ona göre bir sayı belirtmeniz gerekiyor.
 • ♦ Küp not bıçak izini mutlaka işletmemizden isteyiniz.
 • ♦ Bıçak izine göre adres, logo gibi yer almasını istediğiniz bilgileri düzgün bir şekilde personellerimize belirtmeniz gerekiyor.

Küpnot Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

Küp bloknot fiyat konusunu etkileyen unsurların başında ekstra işçilikler yer alıyor. Küp kutusunun özel kesimi, genel ya da kısmı lak, kalitesi, profesyonel görüntüsü, şıklığı gibi konularda fiyatı etkiliyor. Ayrıca kabartma, selefon gibi konularda fiyata etki ediyor. Küpnot kutularının dayanıklı olması tüketici memnuniyetini artırdığı gibi fiyatı da etkiliyor.

Küpnot fiyatlarını etkileyen noktaları şöyle sıralayabiliriz:

 • ♦ Ebat bilgisi
 • ♦ Lak uygulaması var mı yok mu?
 • ♦ Laminasyon türü parlak selefon mu, mat selefon mu?
 • ♦ Kaç yapraktan oluşacağı
 • ♦ Varak baskı var mı, yok mu? Gümüş, altın olup olmadığına bakılır.
 • ♦ Küpnot kağıtlarının gramajı, cinsi ve kalitesi
 • ♦ Gofre (Kabartma) uygulaması yapılmış mı, yapılmamış mı?
 • ♦ Küpnot yapraklarda kullanılan hamur gramajıYazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1