facebook

Ankara Sanal Kongre Yazılımı

Anasayfa / Ankara Sanal Kongre Yazılımı
Ankara Sanal Kongre Yazılımı
Ankara Sanal Kongre Yazılımı

Blue Ajans olarak, Ankara sanal kongre yazılımı konusunda profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Sanal kongre yazılımı uygulamaları ile etkinliklerinizi daha kolay düzenleyebilirsiniz.

Etkinlik ve kongrelere özel uygulamalar tasarlayarak işletmenizin itibarını artırıyoruz.  Ajansımız;

  • Kurs,
  • Toplantı,
  • Kongre vb. etkinliklerin kurumsal görünüme kavuşması için profesyonel altyapıdan oluşan web siteleri tasarlıyoruz.

Sanal kongre web yazılımlarımız; düzenlenen etkinliklere insanların katılımlarının sağlanacağı şekilde oluşturulmuştur. Kongre yazılımı, etkinlikleri sizin yönetebileceğiniz şekilde tasarlıyoruz.

Sanal Kongre Yazılımı Hizmetleri

İki ya da daha çok kişinin gerçek zamanlı olarak yüz yüze dijital ortamda sanal etkinlikler düzenlemesi için yazılımlar oluşturuyoruz. Profesyonel sanal kod yazma teknikleriyle; video ve ses aktarımlarını gerçekleştiren, katılımcıların birbiriyle etkileşimini sağlıyoruz. Sanal kongre yazılımlarımız sayesinde dünyanın her tarafından insanla etkinliklere katılabilirsiniz.

Sanal kongre yazılımları; rapor analitiği, kapsamlı sanallaştırılmış lobilerden oluşuyor. Bunların yanı sıra sanal kongre yazılımlarımız birçok etkileşimli özellikleriyle de dikkat çekiyor. Akıllı cep telefonları, tablet ve dizüstü bilgisayardan dünyanın her yeriyle bağlantıya geçebilirsiniz.

Sanal Kongre Yazılımı Özellikleri Nelerdir?

Ankara sanal kongre yazılımı hizmetlerimizin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

Ağ İşlevleri

Sanal etkinliklerin başarılı olması için ağ işlevlerine ihtiyaç vardır. Ağ işlevleriyle; düzenlediğiniz sanal etkinliklerinde insanlarla etkileşim kurabilirsiniz. Bilgi paylaşımlarını düzenlediğiniz sanal kongrelerle yapabilirsiniz. Böylelikle birçok insanla daha çok etkileşime girmiş olacaksınız. Sanal kongre sona erdikten sonra bile insanlar etkileşimlerini sürdürmeye devam ederler. Ağ işlevleriyle, katılımcılar uzun süre sunumlar yapmaya devam ederler.

Entegrasyon Sistemleri

Sanal kod yazma teknikleri, entegrasyon sistemleriyle de öne çıkıyor. Sanal etkinlikleri basit web semineri oturumlarıyla desteklenmektedir. Entegrasyon sistemleri sayesinde aynı zamanda tam teşekküllü çoklu akışa dair seminerlerde düzenleyebilirsiniz.

Ara Odalar

Büyük toplantıları küçük alt gruplara bölerek yapılan işlemleri kapsamaktadır. Ara oturumlar için ekip çalışması yapmanız gerekiyor. Sanal kongre yazılımlarımızla ara odalarda kolayca ekip çalışması yapabilirsiniz.

Canlı Teknik Destek

Blue Ajans, sanal kongre yazılımı yaparken; canlı teknik destek hizmeti kısmı da oluşturuyor. Böylelikle canlı teknik destekten yararlanarak katılımcılar etkinlik esnasında ortaya çıkan sorunları kolayca çözebilecekler. Sanal etkinlik platformu oluştururken; çevrimiçi etkinlikleri gerçek zamanlı şekilde ayarlıyoruz. Organizatörlere sunulan isteklerle bağlantılı olarak teknik destek veriyoruz. Katılımcılara canlı sohbet desteği vererek onların dijital ortamda etkinliklerini kesintisiz düzenlemesini sağlıyoruz.

İçgörülere Erişim

Kongre yazılımı yaparken içgörülere erişim olanağı da sağlıyoruz. İçgörülere erişim; gelecekte gerçekleşecek sanal etkinliklerin başarısını artırıyor. Özetle, ilerde düzenlenecek olan sanal kongrelerin başarılı olması için içgörülere erişim sağlanması gerekiyor.

Bilet Yönetimi

Sanal etkinlikler için bilet satışını yapabilmek için ilgili yönetiminde oluşturulması gerekiyor. Uçtan uca biletleme hizmetlerinin yürütülmesi için entegre yazılım gerçekleştiriyoruz. Blue Ajans aynı zamanda özelleştirilebilir özellikler geliştirerek sanal ortamda düzenlenecek etkinlikleri daha kullanışlı hale getiriyor. Profesyonel şekilde gerçekleştirdiğimiz sanal kod yazma işlemleriyle iş toplantılarınızı, kongrelerinizi sağlıklı yürütebileceksiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1