facebook

Ankara Takvim Baskı

Anasayfa / Ankara Takvim Baskı
Ankara Takvim Baskı
Ankara Takvim Baskı

Baskılı takvim, günümüzde güçlü reklam araçları arasında yer alıyor. Firmamız tarafından işletmenizin ve markanızın ihtiyaçları doğrultusunda takvim baskılarının üretildiğini söyleyebiliriz.

Kaliteli malzemelerden üretilen takvim baskılar, masanız üzerinde plan yaparken işinizi çok kolaylaştırıyor. Takvim baskılar genellikle promosyon ürün olarak sunuluyor. İşletmenizin tanınırlığını artıracak etmenlerin en başında geliyor. İşletmenize özel tasarlanan takvim en iyi promosyon seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Hedeflediğiniz kitleye baskılı takvimlerle daha hızlı ulaşabilirsiniz. Mevcut müşterilerin elde tutulması açısından da baskılı takvimlerin önemli yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Baskılı takvimler; duvarda ve masada kullanılmak üzere iki çeşit üretiliyor. İhtiyaçlarınıza göre dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. İşletmenizin beklentileri, talepleri ve ihtiyaçları kapsamında dilediğiniz gibi baskılı takvim yaptırabilirsiniz.

Baskılı Takvim Seçenekleri

Promosyon kampanyaları arasında yer alan baskılı takvimler çeşitlilik anlamında kullanıcıların dikkatini çok çekiyor. Klasik takvim tasarımlarında yer alacak bilgiler bellidir. Fakat takvimin kullanışlılığını artırmak adına günlere ve aylara birkaç detay daha eklenebilir. Takvimin hem kullanışlılığını artıracak hem de insanların dikkatini çekecek tasarımlardan oluşması gerekiyor. Baskılı takvim seçeneklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • ♦ Kâğıt ebatları, gramajı ve cinsi
  • ♦ İstekleriniz, talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda; poster, sümen, masa, duvar, piramit ve gemici takvim çeşitlerini tasarlıyoruz.
  • ♦ İstediğiniz şekilde takvimin tüm köşelerini özelleştirmeniz mümkündür.
  • ♦ Takvim üzerine görsel tasarımlar yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir dijital görselinde uygulanmasını takvim üzerine isteyebilirsiniz.

Takvim Tasarım ve Fiyatları

Takvim fotoğraf baskı ürünleri her zaman insanların dikkatini çekmiştir. Promosyon ürünlerinde yukarıda belirttiğimiz üzere baskılı takvimler çok tercih ediliyor. İnsanların büyük ölçüde ilgisini çeken baskılı takvimlerin fiyatlandırılması noktasında birkaç husus bulunuyor. O hususları şöyle sıralayabiliriz:

  • ♦ Takvimin tasarımı
  • ♦ Adet sayıları
  • ♦ Malzeme cinsi
  • ♦ Takvim cinsi
  • ♦ Ebatları

Ajansımızla iletişime geçerek dilediğiniz takvim çeşidinin siparişini verebilirsiniz. Takvim tasarımında müşterilerin dikkatini çeken noktaları da şöyle belirtebiliriz: Uzun vade içinde kalıcı olan matbaa baskısı ile kağıdının kalitesi… Takvimler; talep ve amaç doğrultusunda üretilmektedir. Hem masa hem de duvar takvimi şeklinde de üretilmeleri dikkat çekiyor. Baskılı takvim fiyatını etkileyen noktalar: Çeşidi, adeti, baskısı, ebadı, kağıdı ve selefon bilgisi olarak belirtilebilir.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1