facebook

Ankara Web Tasarım Fiyatları 2024

Anasayfa / Ankara Web Tasarım Fiyatları 2024
Ankara Web Tasarım Fiyatları 2024
Ankara Web Tasarım Fiyatları 2024

Blue Ajans, alanında uzman ekibiyle Ankara web tasarım hizmetleri veriyor. Ajansımız, firma ve şahıslara web tasarımla ürün/hizmetlerini tanıtma imkânı sunuyor. Dijitalleşen dünyada firma ve şahısların potansiyel müşterilerine ulaşması için web tasarım hizmeti alması şarttır. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak web tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Web tasarım çalışmaları, firma ve şahısların internet ortamında temsil edilmesini sağlıyor. Dinamik yapıya sahip olan web tasarım, tıklanabilir buton ve hareketli görsellerden oluşuyor. Web tasarım içerisinde grafik tasarımı, kodlamaları ve yazılımı da barındırıyor.

Web tasarım çalışmalarının doğru şekilde inşa edilmesi için öncelikle analiz ve planlar yapılır. Analiz ve planlamaların arkasından web tasarım çalışmalarına başlanır. Firma ve şahıslar, web tasarım sayesinde dijital ortamlarda kendilerini tanıtıp daha çok insana ulaşabilirler.

 

Ankara Web Tasarım Türleri Nelerdir?

 

Ankara web tasarım; maliyet, içerik ve süreç bakımından 5’e ayrılıyor. Bu 4 web tasarım türünü şöyle sıralayabiliriz:

 

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım; marka ve şahısların ihtiyacına göre şekillenmektedir. Kurumsal web tasarım çalışmaları şu hizmetleri içine alır;

 1. Dijital pazarlama
 2. Uİ (Arayüz tasarımı)
 3. UX (Kullanıcı deneyimi)
 4. Özel web yazılımı,

Kurumsal web tasarım çalışmaları, ortalama 4 ile 7 hafta arasında tamamlanır. Web tasarımın içeriğindeki detaylar süre ve fiyatı etkilemektedir. Genel olarak kurumsal web tasarımlar, çoklu dil alt yapısıyla inşa edilir. Şahıs ve firmaların ihtiyaçlarına göre yazılım çözümleri geliştirilir.

 

Mikro Site Web Tasarım

Web tasarım, görsele dayalı web tasarım projeleri olarak karşımıza çıkıyor. Micro web site diğer ifadeyle mikro web siteleri, belirli hizmet ve ürünlere odaklı gerçekleşen görsele dayalı çalışmalardır. Mikro web site tasarım projeleri, şahıs ve şirketlerin ihtiyaçlarına göre projelendirilip fiyatlandırılıyor. Kurumsal web tasarım çalışmalarındaki gibi mikro site web tasarımda çoklu dil alt yapısında hazırlanıyor. Burada müşterilerin ihtiyaçları göz önünde tutulup öyle yazılım geliştirilir.

 

E-Ticaret Web Site Tasarımı

Ankara web tasarım çalışmaları, e-ticaret firmalarına özel yapılmaktadır. Şirketlerin kullanacağı e-ticaret yazılımlarının özelliklerine uygun olarak web tasarımı yapılır. E-ticaret web site tasarımı çalışmaları kapsamında hem kodlama hem de çizim hizmetleri verilmektedir. E-ticaret web site tasarım çalışmaları, özel hizmetlerdir. Hizmet verilen şirketin ihtiyaçlarına göre projenin süresi ve fiyatında değişimler yaşanıyor. E-ticaret web site tasarımı;

 1. Kodlama
 2. Responsive
 3. Sepet sayfaları
 4. Arama kısmı
 5. Ödeme aşamaları
 6. Kategori sayfaları
 7. Ürün sayfaları gibi bölümlerden oluşuyor.

 

Hazır Web Tasarım

En uygun web tasarım çeşitleri arasında “hazır web tasarım” yer alıyor. Hazır web tasarım hizmetleriyle yalnızca şirketlere domain, kurulum ve hosting hizmeti veriliyor. Hazır web tasarım kurulumu, 1 gün içerisinde tamamlanıp müşteriye teslim ediliyor. Hazır web tasarım hizmeti alan şirket ve şahıslar; site yönetim paneli üzerinden kolayca web sitelerindeki içerikleri güncelleyebilirler.

 

Ankara Web Tasarım Fiyatları

 

Ankara web tasarım fiyatları; web sitelerin türüne göre değişiyor. Hazır web tasarım fiyatları, diğer web tasarım çalışmalarına kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Hazır web tasarım fiyatları, 3.000 TL’den başlıyor. Hazır web tasarımın kapsamına göre bu fiyat artmaktadır. Özel web tasarım çalışmalarının tüm süreçleri müşterilere özel olarak şekillenir.

Özel web tasarımda sitenin hem yönetim hem de ön yüz tasarımı tamamen müşterilerin isteklerine uygun olarak kodlanıyor. Müşterilerin istekleri ele alınarak web sitenin özellikleri belirlenir. Özel web tasarım fiyatları, web sitesinin içeriğine göre değişiyor. Özel web tasarım fiyatları, 8.000- 25.000 TL arasındadır. WordPress Web Tasarım, müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak web sitenin tesliminden sonra da geliştirme sürecinin devam ettiği çalışmalardır. WordPress web tasarım hizmeti, web sitenin tesliminden sonra bakım ve güncelleme desteğiyle devam etmektedir. WordPress web tasarım fiyatları, 3.000-16.000 TL arasında değişiyor. Tablo ile ifade etmek gerekirse:

Ankara Web Tasarım Fiyatları 2024
Hazır Web Tasarım Fiyatları 3.000 TL - 15.000 TL
Özel Web Tasarım Fiyatları 8.000 TL - 25.000 TL
WordPress Web Tasarım Fiyatları 3.000 TL - 16.000 TL

 

Genel olarak Ankara' da Web Tasarım fiyatlandırmasını bu şekilde ifade edebiliriz. Bu rakamların kesin olmadığını, fiyatlandırmanın istenen özellik ve kriterlere göre değişkenlik gösterdiğini bildirmek isteriz. Daha ayrıntılı ve sağlıklı bilgi almak için firmamız Blue Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İllere Göre Web Tasarım Fiyatları 2024;

Ankara' da Web Tasarımı fiyatlarının yanı sıra ülkemizin diğer büyük şehirlerinde de 2024 yılı yeni zamlarla birlikte oluşacak fiyatlandırmalara bakacak olursak;

Ankara Web tasarım Fiyatları 2024

10.000 TL – 51.500 TL

İstanbul Web tasarım Fiyatları 2024

10.000 TL – 100.000 TL

İzmir Web tasarım Fiyatları 2024

10.000 TL – 25.500 TL

Konya Web tasarım Fiyatları 2024

10.000 TL – 23.500 TL

Antalya Web tasarım Fiyatları 2024

10.000 TL – 56.500 TL

Ülkemizin diğer illerine göre de ortalama olarak fiyatlandırmalar bu şekildedir. Fiyatlandırmalar kesin bir ifade etmeksizin ortalama rakamlar bildirmektedir. Önceden de ifade ettiğimiz gibi herkes gibi siz de Blue Ajans' ı seçerek firmanıza renk katarak ve dijital dünyanızı bir üst kademeye taşıyabilirsiniz. Rakiplerinizi katlayıp üstün tasarımlarla öne geçmek için hemen Blue Ajans ile iletişime geçin!Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1