facebook

Ankara Yazılım

Anasayfa / Ankara Yazılım
Ankara Yazılım
Ankara Yazılım

Ankara yazılım şirketleri yönünden çok zengin bir şehrimiz olarak dikkat çekiyor. Blue Ajans olarak; Ankara şehrimizde yazılım konusunda tüm talepleri karşılayabilecek güçteyiz. O nedenle, yazılım işlerinizi uzman kişilere emanet etmeyi düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Küçük, orta ve uzmanlık gerektiren yazılım projelerinizi ajansımız en iyi şekilde gerçekleştirecek. Günümüzde web yazılımı ve tasarımı hayati önem taşıyan bir konu haline geldi. Bir işletmenin müşteri kazanmasının en kolay yolunun internet ortamı olduğunu söyleyebiliriz. Web yazılım işleri sayesinde internette işletmeniz ilk sıraya çıkarak daha fazla müşteri kazanmaya başlar. O yüzden yazılım çalışmaları bir işletme için hayati önem taşıyor diyebiliriz.

Ankara Yazılım Firmaları

Yazılım geliştirme hizmeti alan firmalar müşterileriyle daha sağlıklı iletişim kurabiliyorlar. Bir işletme hizmet verdiği sektörde öne çıkmak istiyorsa mutlaka yazılımdan yararlanması gerekiyor. Yazılım hizmetleri kapsamında; mobil uygulama ve web projeleri ile özel yazılım projeleri hizmetlerini alabilirsiniz.

Ajansımız bünyesinde; sistem yazılımı, sektörel yazılım, ağ yazılımı ve web yazılım projelerinin geliştirilmesi konusunda uzman ekiplerimiz yer alıyor. Web yazılımı geliştirme alanının çok geniş olduğunu söyleyebiliriz. Teknik anlamda sizlere yardımcı olacak bilgisayar mühendislerimiz firmamızda görev yapıyor. Aynı zamanda front- end developer, dijital uzmanları ve grafik tasarımcılarımızla ortak çalışmalarda yapmaktayız. Anahtar teslim olarak web sitenizi tasarlayıp sizlere teslim ediyoruz. Projenin analiz edilmesi ve tasarlanmasında sizlere en iyi hizmeti vermekten büyük onur duyuyoruz. Ankara yazılım konusunda çok gelişmiş bir şehrimizdir. Blue Ajans’ta Ankara’da yazılım hizmeti veren ajansların başında geliyor.

Ankara Mobil App Yazılımı

Bir işletme için mobil uygulama yazılımı çok önemlidir.  Mobil uygulama yazılım hizmetlerimizle kısa zamanda önemli başarılar elde edebilirsiniz. Özellikle kısa sürede yüksek sayıda takipçiye ulaşarak çok müşteri kazanabilirsiniz. Hayatımızın hemen hemen tüm noktalarında mobil uygulamalar karşımıza çıkıyor. Mobil uygulama yazılımı ne kadar iyi geliştirilirse işletmenizde o kadar çok müşteri kazanıyor.

Günümüzde hemen hemen herkes işlerini internetten halletmeye başladı. Yaşamımızda önemli yer tutmaya başlayan akıllı telefonlarımızla tüm işlemleri oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Mobil uygulama fiyatları verdiğimiz hizmete göre değişiyor. Ajansımızdan fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ankara Web Tabanlı Yazılım

Mobil uygulama geliştirme Ankara lokasyonunda çok başarılı ajansların olduğunu söyleyebiliriz. Blue Ajans’ta onların başında yer alıyor. Web yazılım fiyatlarımız sunduğumuz hizmetler kapsamında değişiklik gösteriyor. Ajansımızın web tabanlı yazılım konusunda verdiği hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

 • ♦ Eğitim sistemi yazılımları
 • ♦ C2C pazaryeri yazılımları
 • ♦ E-ticaret yazılımları
 • ♦ Entegre yazılımlar
 • ♦ Web yazılım Back-End
 • ♦ Web yazılım Front- End

Tüm belirttiğimiz hizmetlerden ajansımız aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle mobil uygulama yazılım işlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Tasarımlarımızı hızlı ve kaliteli şekilde yapıyoruz. Böylelikle hem işletmeniz web siteniz sayesinde kurumsal görünüyor hem de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Web yazılım işlerinizi gerçekleştirdikten sonra onayınıza sunuyoruz. Sizden onay aldıktan sonra yayınlama aşamasına geçiyoruz.

Mobil yazılım programları basit kesinlikle değildir. Yazılımların geliştirilmesi çok profesyonellik gerektiriyor. Ondan dolayı mutlaka bir ajanstan mutlaka yardım talep etmeniz gerekiyor. Ajansımız bünyesinde; programlama dillerine hâkim yazılımcılarımız mevcuttur. Üst düzey programları kullanarak web yazılım işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz, istekleriniz doğrultusunda sizlerin mobil uygulamalarınızı geliştiriyor. Çok kısa zamanda mobil tasarım işinizi yapıp sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Mobil uygulama yazılımlarıyla birlikte çok avantaja sahip olabilirsiniz. Özellikle satışları artırma noktasında önemli adım atacaksınız. Mobil uygulamaların sizlere sağladığı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • ♦ Ödemelerinizi mobil uygulamaları kullanarak kolayca tahsis edebilirsiniz.
 • ♦ Mobil uygulamalar kullanıcıya her zaman güven teşkil etmektedir.
 • ♦ İşlemlerinizi hızlı şekilde yapma şansına sahip olacaksınız.
 • ♦ Mobil uygulamalar yaşamınızı çok kolaylaştırır. Pratik şekilde hemen işlerinizi halledebilirsiniz.
 • Mobil yazılım programları ile ürünleriniz derli toplu ve düzenli görünebilir. Şık görünüm kazandırdığı için satışlarınız önemli ölçüde artar.
 • ♦ Mobil yazılımın diğer önemli özelliğiyse, kullanıcılara bildirim göndermesidir diyebiliriz. Bildirimler aracılığıyla insanlar hem firmanızı hem de sizi daha iyi tanır.

Yukarıda saydığımız avantajları elde etmek için sizde mutlaka profesyonel olarak yazılım hizmeti alınız. Ajansımızın uygulama tasarımı hizmetlerinden yararlanarak kendinize müşteri çekebilirsiniz. İşletmeniz uygulama marketleri arasında yer aldığı sürece siz müşteri kazanma noktasında büyük avantaja sahip olacaksınız. Mobil aplikasyon yazılımı fikirlerinizin geliştirilmesi noktasında size çok yardımcı olacak.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 3)

user

Mustafa Güven Soruyor ...

05/Aralık/2021
Oto Güven yedek parça firmamızın bir ön muhasebe takip programına ihtiyacı bulunmaktadır, bununla ilgili çalışmalarınız mevcut mu acaba? detaylar hakkında bilgi verir misiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Mustafa Bey. Daha Önce Firmamız Bünyesinde Bu Şekilde Yapılmış Projeler Bulunmaktadır. Mail Adresinize Örnek Teşkil Edecek Tasarımlarımız ve Projelerimiz Gönderilmiş Olup, fiyat Teklifi Sunulmuştur.


user

Rully Swano Mustopa Soruyor ...

28/Kasım/2021
SEO su olduğum Endonezya tabalı TERESSA NATAKERTA şirketinin tüm projelerini kendilerine emanet ediyoruz ve bu durumdan çok memnunuz. Tavsiye isteyenlere kensinlikle çalışılacak bir ekip olduklarını söyleyebilirim
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Rully Bey. Bizler De Sizler Gibi Büyük Bir Firma İle Çalışmanın Gururunu Yaşıyoruz. Teşekkür Ederiz.


user

Engin Aksoylu Soruyor ...

28/Kasım/2021
Eticaret Mobil App Yazılımı gerçekleştirmek istiyorum, herhangi bir entegrasyon olmayacak sadece ödeme sistemi ile çalışacak ve tabiki web tabanlı versiyonu da olacak. Bu proje için hem süreç hem de maddiyat konusunda bilgi paylaşır mısınız?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
11/Aralık/2021 Tarihinde Cevaplandı
Merhabalar Engin Bey. Mobil App Hizmetimiz Bulunmaktadır. Sitenizin Ödeme ve Entegrasyon Haricinde Kalan Kısımlarında İsteyeceğiniz Özellikler Uygulama ve Web Sitesi Fiyatlarında Farklılık Gösterecektir. Fiyat Teklifi Mail Üzerinden Tarafınıza İletilmiştir.
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1