facebook

Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Anasayfa / Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi
Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi
Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi

Doktor sosyal medya yönetimi Ankara lokasyonunda Blue Ajans ile iletişime geçerek dijital ortamda etkinliğini artırabilirsiniz. 
Blue Ajans, her alanda olduğu gibi sağlık içinde sosyal medya yönetimi hizmetleri veriyor. Doktor sosyal medya yönetimi konusunda verdiğimiz profesyonel hizmetlerle kliniğinizin adını duyurabilirsiniz. Özel klinik açan doktorlar için sosyal medya yönetimi çok önemlidir. Sosyal medya yönetimiyle doktorlar alanlarıyla ilgili bilgi verebilirler. Ankara Sosyal medya yönetimi sayesinde doktorlar hastalarıyla ofis haricinde de iletişim kurma şansı yakalamış oluyorlar. Doktorların uzmanlık yaptığı alanla ilgili bilgiler sosyal medya platformlarında yer verilir. O bilgiler doğrultusunda daha çok hastaya ulaşırlar. 

Doktor Sosyal Medya Yönetimi Avantajları Nelerdir?

Doktor sosyal medya yönetimi Ankara hizmetlerimiz sayesinde özel kliniğiniz ya da muayenelerinizde birçok avantaj yakalayabilirsiniz. Doktorlar için sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz; Instagram, YouTube, Twitter ve Facebook gibi platformlara özel içeriklerin oluşturulmasını kapsıyor. Doktorlar, uzman oldukları alanla ilgili YouTube kanallarında insanları bilgilendirici videolar hazırlayabilirler. YouTube kanalı için oluşturulan bilgilendirici videolarla takipçi sayılarını yükseltebilirler. Doktorlar için sosyal medya yönetimini şu şekilde gerçekleştiriyoruz;

  • Danışanlarla devamlı platformlardan iletişime geçebilirsiniz,
  • Uzmanlık alanınız kapsamında ne tür hizmetleri verdiğinizi hesaplarınızdan tanıtma imkânı yakalayabilirsiniz,
  • Doktor platformlar aracılığıyla danışanlarıyla arasında bağlılık oluşturabilir,
  • Marka bilinirliğinin artırılması noktasında önemli rol oynuyor,
  • Web sitesine daha çok kullanıcı çekebilirsiniz,
  • Platformlar üzerinden hem danışan sayınızı hem de gelirinizi artırma şansınız bulunuyor. 

Doktorlar İçin Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Doktorlar için sosyal medya yönetimi diğer sektörlerden çok farklıdır. Sağlık alanı olduğu için doktorlara sosyal medya yönetimi hizmeti verirken çok dikkat edilmesi gerekiyor. Sağlık çalışanlarının reklam yapmasıyla alakalı kısıtlama olduğu için bu konuda daha çok dikkat edilmelidir. Sağlık Bakanlığı’nın belirttiği kriterler doğrultusunda doktorlar için sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın kısıtlamalarını esas alarak sosyal medya platformlarında doktorlara hizmet veriyoruz.
Doktor sosyal medya yönetimi Ankara lokasyonunda çalışmalarını ajansımız şöyle yürütüyor:

Analiz

Öncelikle hizmet vereceğimiz klinik ya da muayenenin faaliyetleriyle doktorun uzmanlık alanında analizler yapıyoruz. Doktor ve kliniğiyle bilgi aldıktan sonra sosyal medya yönetimiyle hangi amaca ulaşmak istediklerini öğreniyoruz.

Planlama

Analiz aşamasından sonra doktorla karşılıklı fikirlerimizi konuşarak akabinde planlama aşamasına geçiyoruz. Planlama kısmında sosyal medya yönetimiyle ilgili olarak da hedefleri ortaya koyuyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Analiz ve planlamadan sonra fotoğraf ile video çekimlerine geçiyoruz. Yüksek çözünürlüklü çekimler yaparak insanların dikkatini çekmeyi amaçlıyoruz. 

Video ve Fotoğrafların Kurgulanması

Fotoğraf ve video çekiminden sonra onların kurgulanıp montajlamasının yapılması da çok önemlidir. Blue Ajans, video ve fotoğraflan kurgu-montaj işlemlerinde profesyonel çalışmalara imza atıyor. 

Paylaşımların Yapılması

Video ve fotoğraflardan oluşan postlar hazırlandıktan sonra onların paylaşımlarını belirli aralıklarla yapıyoruz. Sosyal medya yönetiminde, paylaşımların belirli saatlerde yapılması hayati önem taşıyor. Paylaşımları yaptıktan sonra onların etkileşimine dair analizleri de detaylı şekilde yapıyoruz. 

Raporlama

Post paylaşımlarından sonra etkileşimleri ve hasta sayısını göz önünde bulundurarak o doğrultuda rapor hazırlıyoruz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Tahsin Hasoğlu Soruyor ...

01/Mayıs/2022
Kulak burun boğaz uzmanı hocamızın kliniğinigi için kurumsal tanıtım çapında bir doktor web sitesi ihtiyacımız var. Doktor sitelerinin vermiş olduğu hazır sitelerden farklı olarak kliniği tam manası ile tanıtım yapan bir sayfa olacak. Mümkün ise fotoğraf çekimi konusunda da destek almak istiyoruz. Mümkün değil ise bu konuda anlaştığımiz bir stüdyo ile ortak çalışma yapabilecek kabiliyette misiniz?
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
29/Haziran/2022 Tarihinde Cevaplandı
klinik web sitesi ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi mail üzerinden sağlanmıştır!
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1