facebook

Etsy Satış Danışmanlığı

Anasayfa / Etsy Satış Danışmanlığı
Etsy Satış Danışmanlığı
Etsy Satış Danışmanlığı

E-ticaret, artık kolay şekilde para kazanmanın en etkili yollarından bir haline geldi. Özellikle güvenirliği kanıtlanmış büyük pazarlarda ticaret yapmak, sanılandan daha çok kazanç sağlamaktadır. Dünya genelinde faaliyet gösteren Etsy gibi ayrıcalıklı platformlar, farklı ülkelerde adını duyurmak isteyen firma ve girişimcilerin öncelikli tercihi oluyor. Etsy’de ürün satmak, belirli şartları yerine getirip de hesap oluşturduktan sonra çok kolay. Önemli olan, her çevrimiçi platform gibi kendine özgü kuralları ve yönetim teknikleri olan Etsy’de, istenen adımları doğru şekilde yerine getirerek süreci hızlandırmak. İşte bunu da, Etsy uzmanı ile başarabilirsiniz. 

Dijital pazarlama, uzmanlık bilgisi gerektiren bir ticaret ortamı. Amerika’da kurulan ve 2005 yılında faaliyetlerine başlayan Etsy’de mağaza açmak için sektör bilgisi fazla olan bir uzman desteğine ihtiyacınız olacak!

Etsy’de Ürün Satmak

Etsy’de ürün satmak, diğer dijital pazaryerlerine göre daha ayrıcalıklıdır. Ağırlıklı olarak el yapımı ürünler, kişiselleştirilmiş eşyalar ve antikaların yer aldığı platformda, çantadan ayakkabıya oyuncaktan takılar ve mobilyalara kadar farklı ihtiyaçlara yönelik birçok ürünü bulmak da mümkün. Haliyle platformun milyonlarca satıcısı var ve bu sayıya her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu durumda Etsy’de satış yapmak da biraz zor oluyor. Etsy uzmanı desteği aldığınızda, mağaza açmadan ürü listelemeye, ödeme ve kargo yöntemlerini oluşturmadan reklam kampanyası düzenlemeye kadar ihtiyacınız olan her konuda destek alabilirsiniz. 

Kapsamlı Etsy danışmanlığı ile platformda satış yapmak isteyen herkese profesyonel e-ticaret çözümleri sunulmaktadır. Ajansımızla çalışan girişimciler, şirket kurulumuyla başlayıp ürün ekleme, kargolama ve faturalama gibi detaylarda devam eden süreçte profesyonel destek almanın rahatlığıyla tüm dikkatlerini işlerine verebilirler. 

Etsy Satış Mağazası Nasıl Açılır?

Sektörü bilmeyenler için kolay olmasa da Etsy uzmanı için mağaza açıp da ürün satışı yapmak çok kolay adımları içerir. Ürünlerini online olarak en hızlı şekilde satmak isteyen satıcılar için en ideal pazaryeri konumundaki Etsy’de satış yapmak için atılması gereken ilk adım mağaza açmak. Mağaza açmak içinse öncelikle platforma kayıt olmak gerekiyor. Süreç mağaza ismi belirleme, ürün listeleme, fiyat belirleme, görsel ekleme, markalaşma stratejisi oluşturma ve sosyal medya bağlantılarını kurma gibi adımlarla devam eder. Atılacak her bir adım, Etsy’de ürün satmak isteyen kişi ya da firmaların markalaşması adına önem taşımaktadır. Bu nedenle işin uzmanıyla işbirliği yapılırsa, süreç hem daha kolay işler hem de prosedürler sorunsuz şekilde yerine getirildiği için satış işlemlerine hemen başlanabilir. 

Adım adım detaylı şekilde anlatılsa da, Etsy uzmanı tüm adımları kısa bir süre içinde gerçekleştirecek kadar konuya hakimdir. Etsy’de mağaza açmak için şirket kurulumu gerekli mi, kargo sorunlarını nasıl aşabilirim, hangi ödeme yöntemlerini tercih etmeliyim gibi konularda en avantajlı desteği, uzman ekibimizden alabilirsiniz. Tecrübe ve mesleki bilgimiz dahilinde Etsy danışmanlığı kapsamında hem yönlendirme hem de yönetme konularında ajansımızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 1)

user

Niyazi gezer Soruyor ...

01/Haziran/2022
Merhaba etsyde satış yapmak istiyorum ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
admin
Blue Ajans'ın Cevabı
29/Haziran/2022 Tarihinde Cevaplandı
merhaba niyazi bey iletisim bilgileriniz üzerinden dönüş yapılmıştır!
Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1