facebook

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Anasayfa / Hazır Web Sitesi Fiyatları
Hazır Web Sitesi Fiyatları
Hazır Web Sitesi Fiyatları

Görünüm ve işlev açısından öne çıkan bir hazır web sitesi, işletme ve şahıslara büyük avantaj sağlar. Blue Ajans, çeşitli sektörlere özel hazır web siteleri tasarlıyor.

Hazır web sitesi; çeşitli özelliklerle oluşturulur. Bu tür sitelerde çeşitli araçlar ve şablonlar yer almaktadır. Hazır web sitelerinde yer alan şablonlar, önceden tasarlanırlar. Hazır web sitesindeki şablonlar düzenlenebilir.

Hazır web sitelerinde teknik terimlere ve kodlamalara gerek duyulmaz. Fakat müşteri istekleri doğrultusunda sitenin özelleştirilmesi için kodlama yapılabilir. Hazır web siteleri diğer tasarımlara kıyasla daha hızlı müşteriye teslim edilmektedir. Bunun en önemli sebebi de kodlamaya gerek duyulmamasıdır. Ankara web tasarım çalışmaları doğrultusunda sunulan hazır web siteleri işlevsellikleriyle dikkat çekmektedir.

 

Hazır Web Site Nedir?

 

Blue Ajans’ın profesyonel ekibi tarafından yazılım ve tasarım kısımları tamamlanan siteler, hazır web site olarak nitelendirilir. Müşterilere kullanıma hazır şekilde sunulur. Hazır web site isteyenlere sıfırdan kodlamalı web site yapılmaz. Hazır web sitelerin kurulumuyla ilgili de ajansımız müşterilerine teknik destek sağlamaktadır.

Hazır web siteler, işletme ve markalara uygun olarak özelleştirilebiliyor. Hazır web sitelerinin sağlayıcıları da sitenin doğru çalışması açısından çok önemlidir. Kaliteli bir sağlayıcı sitenin yükselmesini sağlar. Hazır web siteleri de özel kodlamalı tasarlanan siteler gibi mobil uyumludur.

 

Hazır Web Site Avantajları Nelerdir?

 

Hazır web site birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu avantajlar şöyle sıralanabilir;

  1. SEO’ya uygun olarak hazırlanırlar.
  2. Herhangi bir teknik bilgi ve kodlamaya gerek duyulmadığı için kolay kullanılırlar.
  3. Hızlı çalışırlar.
  4. Kolay güncellenirler. Çünkü kolayca güncellemelerini sağlayacak arayüzden oluşmaktadırlar.
  5. Daha önce tasarlanan şablonlara sahip oldukları için hızlıca oluşturulurlar.
  6. Özel tasarımlara kıyasla daha uygun fiyatlıdırlar.

Hazır web siteler, profesyonel bir firmadan temin edildikten sonra zorlanmadan kullanılabilir. Kullanım konusunda Blue Ajans’tan danışmanlık alabilirsiniz. Hazır web sitenin yönetilmesi de kolaydır. Bu noktada da bilgi alarak sitenin daima sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Hazır web siteleri, çok sayıda eklentilerden oluşmaktadır. Bu eklentilerle web sitelerine çeşitli özellikler kazandırılabilir. Örneğin, eklentilerle web site düzenlenebilir ya da güncellenebilir.

Blue Ajans tarafından müşterilerin taleplerine uygun olarak kısa sürede hazır web siteleri tasarlanabiliyor. Hazır web siteleri, tasarım seçenekleri açısından da çok zengindir.

 

Hazır Web Sitelerin Avantajları Nelerdir?

 

Hazır web siteleri kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 

Kolay Kurulum

Ankara web tasarım hizmetleri içerisinde sunulan hazır web sitelerin taslaklarını kullanmak çok basittir. Aynı zamanda hazır web sitelerin bakım süreçleri de kolaydır. Bakım süreçleri de uygun fiyatlıdır. Hazır web sitelerin özel tasarımlılardan işlevsellik anlamında hiçbir farkı yoktur.

Hazır web siteleri de işlevseldir. Hazır web siteleri, yerleşik tasarım ögelerinden oluşmaktadır. Ayrıca içeriğinde birçok farklı özellikte bulunmaktadır. Bu özelliklerde siteyi kişileştirir.

 

Uygun Fiyat

Hazır web sitelerine ait şablonlar kolayca kurulurlar. Kurulumlarının kolay olmasının yanında uygun fiyatlı olmaları da dikkat çekmektedir. Web site üzerinden yalnızca birkaç dakika içinde şablonlar indirilir. Bu işlemler için Blue Ajanstan teknik destek alabilirsiniz. Hazır sitelerde özel kodlamalı siteler gibi düzenli bakıma tabii tutulmalıdır. Fakat hazır web sitelerin bakımları özel tasarımlara kıyasla uygun fiyata mal olur.

Hazır web sitesi fiyatları, sitenin özelliklerine göre değişiyor. Örneğin, birçok farklı özellik ve şablondan oluşan hazır web sitelerin fiyatları biraz yüksektir. Fakat şablon ve özelliğin az olduğu sitelerin fiyatlarıysa daha uygundur.

 

Bakım Kolaylığı

Hazır web siteleri avantajları arasında bakım kolaylığı da yer alır. Hazır web sitesi şablonlarının bakımları, sağlayıcılar tarafından gerçekleşmektedir. Sitede karşılaşılabilecek problemler; dokümantasyon, canlı chatler ve forumlar üzerinden çözüme kavuşturulur.

İşletme ve markanıza uygun hazır web sitesi için Blue Ajans’un uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Blue Ajans birçok sektöre özel hazır web siteleri oluşturuyor.

 

Güvenli Güncellemeler

Hazır web sitelerinde güncellemelerde çok önemlidir. Özellikle güncellemelerin güvenli olması işletme ve markaların kurumsal kimlik kazanması açısından da önem arz ediyor. Hazır web sitelerinde güvenli güncellemeler hazırdaki şablonlarla hızlıca gerçekleşir. Web sitesine text’in haricinde fotoğraf, video ve pdf dosyaları da yüklenebilir.

 

Mobil Uyumlu Tasarım

Hazır web siteler, mobil uyumlu olmak zorundadır. Mobil uyumlu olan bir hazır web site, Google arama motorlarında daima üstte yer alır. Hazır web siteleri tasarım açısından değerlendirildiğinde birçok seçenek ortaya çıkıyor. Çok sayıdaki alternatif üzerinden müşteriler marka ve işletmelerine en uygun olanları seçebilir. Hazır web siteler mobil cihazları versiyonları sayesinde hem fiyat hem de zaman açısından tasarruf ederler.

 

Zamandan Tasarruf Ettirir

Web sitelerinin özel kodlamalarla tasarlanması çok zaman alıcı bir süreçtir. Ancak profesyonel web tasarım firmaları tarafından oluşturulan hazır şablonlu siteler, kısa sürede kullanıma açılır. Hazır şablonların hizmet alan firmaya aktarılması çok kısa sürmektedir.

 

Güvenilir Kodlama

Ankara web tasarım çalışmaları doğrultusunda sunulan hazır web site hizmetlerinde güvenilir kodlamaya da çok dikkat edilmesi gerekiyor. Hazır web site şablonları sağlayıcıları tarafından kodlamalarda farklı teknolojilerden yararlanılır. Doğru şekilde kodlanan web tasarım şablonları aracılığıyla kurumsal bir web site oluşturulabilir.

 

Dahili Fonksiyonel Yapı

Hazır web sitelerinin içerisinde birçok dahili fonksiyonel yapı bulunmaktadır. SEO teknikleri, güvenlik sistemleri vb. tasarım çalışmalarını kolaylaştıran çok sayıda editorial fonksiyon vardır. Blue Ajans, hazır web sitelerini SEO’ya uygun hale getirip müşterilerine sunuyor.

 

Seçeneklerin Çokluğu

Hazır web siteleri seçenek bakımından da çok zengindir. Müşteriler, oluşturulan hazır web site tasarımları içerisinden kendilerine uygun olanları satın alabilir.

Müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazır web site şablonları tasarlanır. Örneğin, bir boya firmasına özel hazır şablonu web site oluşturulabilir. Blue Ajans, birçok sektöre özel hazır web siteler oluşturuyor.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1