facebook

Kurumsal Fotoğraf Çekimi Ankara

Anasayfa / Kurumsal Fotoğraf Çekimi Ankara
Ankara Kurumsal Fotoğraf Çekimi
Ankara Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Profesyonel ve rekabete açık iş ortamında muhataplarınıza güven telkin etmenin en etkili yöntemlerinden biri de kurumsal fotoğraf çekimleridir.

Yönetim kurulu üyelerinin takdimi, şirket sunumu, bayi toplantısı, web sitenizde ekip ve personel tanıtımı, fuar, basın toplantısı, açılış vb. gibi organizasyonlarda kullanılan ve yüksek çözünürlüklü olarak çekilmesi gereken fotoğraf prodüksiyonlarına “Kurumsal fotoğraf çekimi” diyoruz

Ankara’ da kurumsal fotoğraf çekimi için sizi rakiplerinizin önüne geçirecek hizmetleri sunan Blue Ajans firmanızın tüm tanıtım hizmetleri için ihtiyacınıza uygun çözümler sunmaktadır. Kurumsal kimliğinizin ifadesi, marka kimliği, şirket güvenilirliği gibi kavramların içinin doldurulması için kurumsal fotoğraf çekimi mutlak surette profesyoneller kişiler tarafından yerine getirilmelidir.

Sosyal medyadaki günlük içerikler ile şirket profesyonellerini ifade eden fotoğraf ve görsellerin aynı şey olmadığı hepimizin malumu. Dolayısı ile cep telefonu vb araçlar ile kurumsal fotoğraf çekimi yapılmayacağını lütfen unutmayın

 

Ankara’da Kurumsal Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

 

Kurumsal fotoğraf çekimi profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılmalıdır. Çekim ekibi ile çalışma öncesi mutlaka toplantı yapmanızı ve isteklerinizi dile getirmenizi tavsiye ederiz.

Örneğin, kimlerin fotoğrafı çekilecek? Kurumsal fotoğraf çekimi neticesinde ortaya çıkan görseller nerede ve hangi amaç ile kullanılacak? Şirketiniz sosyal medya platformlarının hangisinde daha etkin? Çekim sonrası edit ve re-touch işlemlerine ihtiyaç duyuyor musunuz? gibi soruların cevabı iyi analiz edilmelidir.

 

Kurumsal fotoğraf çekimi nerede yapılacak?

 

Kurumsal çekimler yapılırken önemli konulardan biri de fotoğrafların stüdyo ortamında mı yoksa şirket bünyesinde mi çekileceğidir? Çekim masraflarının haricinde stüdyo kiraları, personelin stüdyo, plato vb. gibi bir mekâna taşınması ciddi sorun teşkil eder.

Blue Ajans sahip olduğu teknik altyapısı ile uygun göreceğiniz ortamda kurumsal fotoğraf çekim ihtiyacınızı karşılayabilir. Bünyemizdeki paraflaş setleri, fotoğraf fonları vb gibi ekipman sayesinde şirket yönetici ya da personellerinizi stüdyoya taşımaktan dolayısı ile iş kaybı ve ekstra masraflardan kurtulursunuz. Bununla beraber Ankara'da dış mekânda yapılacak kurumsal fotoğraf çekimleri için başta Anıtkabir, Atakule, Kültür Bakanlığı’na bağlı tarihi binalar, AVM ve otellerin lobilerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çekim gününe hazır mıyız?

Ankarada kurumsal fotoğraf çekimleri esnasında karşılaştığımız önemli problemlerden biri de ilgili kişilerin çekim gününde hazır olmamasıdır. Özellikle çoklu çekim yapılacak projelerde çekime katılacak tüm kişilere haber verilmesi ve aynı gün çekim mekânında olmasını tavsiye ederiz. Sonraki günlere sarkacak çekimlerin ekstra masraf çıkaracağı ve içeriklerin teslim tarihini uzatacağını hatırlatmak isteriz. 

Kurumsal fotoğraf çekimleri esnasında iş akışının hızlanması için dekor, aksesuar temini ayrıca kuaför ve makyaj hizmetleri gibi hususların çekim gününe bırakılmamasını öneriyoruz. Bu tür çekimler estetik açıdan ilgi uyandırıcı görselliğe sahip ve sıfır hata ile yapılmalıdır.

 

Ankara Yönetim Kurulu Fotoğraf Çekimi

 

Kurumsal fotoğraf çekim neticesinde akla gelen ilk husus “kurumsal prestijin” artmasıdır. Kurumsal kimliği oturmuş ve sektöründe rüştünü ispat etmiş tüm şirket veya holdinglerde tanınırlık ve güven için yönetim kurulu fotoğraf çekimi oldukça önemlidir.

Firmaların ürün, mal ve hizmetlerinin yanı sıra başta yönetim kurulu ve çalışanlarını kamuoyu ile en sağlıklı şekilde paylaşabilmelerinin yolu fotoğraf çekiminden geçmektedir. Yönetim kurulu için fotoğraf çekimi sayesinde yeni iş birliklerinin oluşabileceğini, sektördeki paydaşlarınıza kendinizi iyi bir şekilde ifade edeceğinizi ayrıca ortaya konan güven ve marka değeri nedeni ile potansiyel müşteri kitlenize daha çabuk ulaşabileceğinizi rahatlıkla ifade edebiliriz.

 

Ankara Kurumsal Personel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

 

Kurumsal personel fotoğraf çekimi fiyatları genelde müşteri ve ajansların çalışma anlayışlarına göre fiyatlanır. Kimi zaman kişi bazında bazen de gün üzerinden fiyatlama yapılmaktadır. Siz de Ankara kurumsal personel fotoğraf çekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Blue Ajans ile iletişime geçebilir; en uygun ve ekonomik fiyatlara bu hizmetimizden faydalanabilirsinizYazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1