facebook

Ostim Kartvizit Baskı

Anasayfa / Ostim Kartvizit Baskı
Ostim Kartvizit Baskı
Ostim Kartvizit Baskı

Ankara, Ostim kartvizit baskı konusunda Blue ajans sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Kartvizit kişilerin ya da işletmelerin tanıtılması için basılmakta olan küçük ve yaratıcı formatlardaki kağıtlardır. Yani bir işletmede görev yapmakta olan personel ya da işletme ile ilgili genel bilgilerin bulunduğu kartlara kartvizit denilmektedir. Çok uzun yıllardır kurumsal kimlik ögesi olarak birçok işletme tarafından kartvizitler kullanılmaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile baskı teknikleri sayesinde kaliteli ve kreatif kartvizit baskıları yapılabilmektedir. Kartvizit baskıları şahısların ve işletmelerin müşterilerin gözünde yaratacakları ilk algı olduğundan çok önemlidir.

İşletmelerin kültürlerine uygun olan bir kartvizit kâğıdı ve kartvizit tasarımı seçmeleri gerekmektedir. Kartvizitlerin kalitesi işletmeniz konusunda müşterilere bilgi vermektedir.

Bu nedenle baskı konusunda kaliteli kağıtların kullanılması gerekmektedir. Ostim Kartvizit baskı konusunda Blue ajans sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 

Kartvizit Baskısında Hangi Kağıtların Kullanılması Gerekir?

 

Kartvizit baskı maddesinin kaliteli olması son derece önemlidir. Bir kartvizitte tasarım önemli olduğu kadar baskı da oldukça önemli bir konudur. Kartvizit baskısında kullanılabilecek kâğıt türleri arasında kuşe kâğıt, Bristol kâğıt ve tual kâğıt türleri kullanılabilmektedir.

En çok tercih edilmekte olan kartvizit baskı kâğıt türü arasında bulunan kuşe kâğıt üzerinde çift taraflı baskı yapılabilme imkânı bulunmaktadır. Kartvizit baskısında bir tarafı beyaz diğer tarafı ise kirli beyaz olan Amerikan Bristol kâğıdı ile iki tarafı da beyaz renkte olan Japon Bristol kâğıdı kullanabilirsiniz. Pürüzlü ve kabartılı bir dokusu olan tual kâğıdı ile klasik bir kartvizit sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli ve kurumsal bir kartvizit sahibi olmak istiyorsanız Blue ajans ile iletişime geçerek kartvizit baskı konusunda hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ankara kartvizit baskı konusunda son derece kaliteli bir hizmet sunan Blue ajans işletmenizin özelliklerini en iyi şekilde yansıtabileceğiniz kartvizit baskıları hazırlamaktadır.

 

Kartvizit Üzerinde Hangi Bilgilerin Olması Gerekir?

 

Kartvizitler firma ya da şahısları temsil etmekte olan kartlar olarak kullanılmaktadır. Kartvizitlerin üzerinde şahısların ya da firmaların hakkında kısa ve tanıtıcı bilgilerin bulunması gerekmektedir. Bu kartlar firmalar için markalarının imajını ve mesajını, şahıslar için ise yarattıkları imajı temsil etmektedir.

Birine kartvizit verdiğiniz zaman ilk edinilmek istenen bilgi karşı tarafın isim bilgisi olacaktır. İsim bilgisi genellikle sol üst alanda yer almaktadır. Bu bilginin diğerlerine göre punto olarak daha büyük olması kişiler tarafından daha kolay dikkat çekmesini ve akılda kalmasını sağlamaktadır.

Unvan bilgisi sizin iş hayatındaki pozisyonunuz belirlediği için isim kısmının hemen altında yer alması gerekmektedir. Farkındalık yaratmak isteyen kişiler çok fazla aşırıya kaçmadan farklı puntolar ya da yazı tiplerini tercih ederek unvan bilgisini kartvizitlerine ekleyebilirler.

Kartvizit üzerinde yer alması gereken önemli bilgiler arasında iletişim bilgileri yer almaktadır. İş dünyasının büyük bir kısmı elektronik ortamda faaliyetlerini sürdürmektedir. İletişim için elektronik posta adresinin mutlaka kartvizit üzerinde yer alması gerekmektedir.

Anlık iletişim sağlanabilmesi, güvenilirlik açısında kartvizit üzerinde mutlaka telefon numarasına yer verilmesi gerekmektedir. Şahsi telefon numaranızı kartvizit üzerinde belirtmek istemiyorsanız şirket hattınızı da kartvizit üzerinde belirtebilirsiniz.

Kartvizitlerde eğer web siteniz mevcutsa bu bilginin de verilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde eğer kullanıyorsa faks numarası ve Skype adresinin de kartvizit üzerinde yer alması gerekmektedir. LinkedIn, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında bulunan hesaplarınızın adreslerinin paylaşılması doğru olacaktır.

Kartvizitlerin amacı iletişim bilgilerinin paylaşılması ve imaj göstergesi olduğundan kartvizitler üzerinde profesyonel bir fotoğrafın bulunması da sizin kişiler tarafından hatırlanmanızı kolaylaştırırken aynı zamanda farkındalık yaratacaktır.

 

Kartvizit Çeşitleri Nelerdir?

 

Kartvizit baskı konusunda birçok insan kartvizit çeşitlerinin neler olduğunu merak edebilmektedirler. Bu kartvizit çeşitleri arasında Standart Kartvizit, Kabartma Laklı Kartvizit, Sıvama Kartvizit, Kraft Kartvizit, Kare Kartvizit, Şeffaf Kartvizit, Katlamalı kartvizit ve Selefon kaplama kartvizit çeşitleri yer almaktadır.

Blue ajans sizlere Ostim kartvizit baskı konusunda birçok kolaylık sağlamaktadır. Sizlerde Blue ajans sunmuş olduğu bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız Blue ajans ile iletişime geçerek kartvizit baskı konusunda detaylı bilgi alarak bu hizmetten faydalanabilirsinizYazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1