facebook

Web Tasarım Fiyatları (Ankara)

Anasayfa / Web Tasarım Fiyatları (Ankara)
Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarım Fiyatları

Ankara' da web tasarım fiyatları 2023 yılı yeni zamlarla birlikte ortalama olarak 6.000 TL ve 15.000 TL arasında değişmektedir. Bununla beraber özgün bir CMS tasarım isteyen kişiler için fiyatlar 20.000 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca isteğiniz özel bir proje ya da üst düzey e-ticaret web sitesi ise bu fiyatlar 90.000 TL' ye kadar yükselebilmektedir.

 

2024 Ankara Web Tasarım Fiyatları Hakkında Güncel İçeriğimiz İçin Tıklayın!

 

2023 Web tasarım fiyatlarının ne kadar olduğu herkes tarafından merak edilmektedir. 2023 Web tasarım fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Ankara web tasarım fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Ankara’da web tasarım hizmeti veren firmalar arasında yer alan Blue Ajans ile iletişime geçebilirler.

Eski web siteniz mobil uyumlu olmayabilir ve yeni teknolojiyi takip ederek bütün mobil cihazlar ile uyumlu olan, Google ile dost bir internet sitesi yaptırmak isteyen kişiler için web tasarım hizmetleri son derece önemlidir. Eski internet sitenizdeki verileri koruyarak yeni bir web tasarım yaptırmak istiyorsanız bu noktada Blue Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Modern bir kurumsal web sitesi için bu alanda uzman olan kişilerden destek alınması çok doğru olacaktır. Yeni trendlere uygun, şık ve sade, hızlı ve güvenilir bir web siteniz olsun isterseniz hem çok kısa bir süre içerisinde web siteniz tasarlanacak hem de bütçenizi sarsmadan web sitenize sahip olacaksınız.

 

2023 Yılında Web Tasarım Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

 

Web tasarım fiyatları çok farklı parametrelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu noktada şunu ifade etmek gerekmektedir.

Web tasarım firmaları sizlere iki şekilde hizmet sağlamaktadır. Daha öncesinde bir web siteniz varsa ama bundan emin değilseniz ve web siteniz istenen etkiyi yaratmıyorsa bu durumda tamamen en baştan özel bir çalışma yapılabilmektedir.

Bir diğer hizmet ise web sitenizin tasarımına yeni başlıyorsanız bu noktada Blue Ajans olarak sizlerin beklentilerine en uygun olacak şekilde en ince ayrıntısına kadar renklerden harf biçimlerine kadar her şey incelikle düşünülerek web tasarımı yapılmaktadır.

Toplamda kaç sayfa web tasarımı olacak, nasıl bir web sayfası tasarımı yapılacak, ekstra olarak istenen bir şeyler varsa onlar belirlenerek rakamlar ortaya çıkmaktadır. Kişisel olan web sayfalarının 2023 fiyatları ile özel iş amacı ile açılan web tasarımların fiyatlarında farklılıklar olmaktadır.

Aynı zamanda mobil uygulamalar için de her bir sayfada kullanılmak üzere web tasarımı hazırlanmaktadır. Bunlar da ayrıca ücretlendirme içermektedir. Ödeme hususunda ise müşterilerin hiçbir şekilde zora sokmadan ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

 

Web Tasarım Firması Seçerken Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

 

2023 Web tasarım fiyatları eğer ortaya iyi bir iş çıkmış ise kalitenin ucuz olmayacağı gerçeği nedeniyle ucuz olmayacağını kanıtlar niteliktedir. Ancak Blue Ajans hizmeti kalitesi ele alındığı zaman oldukça makul fiyatlara web tasarım hizmeti sunmaktadır.

İyi bir web tasarım firmasından hizmet almak sizlerin markasına çok faydalı olacaktır. Tamamen kurumsal bir firma olan Blue Ajans profesyonel bir yaklaşım ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Müşterinin isteklerine ve hedef kitlesine uygun hizmetler veren Blue Ajans alt yapısı güçlü tasarımlar alanında kendisini kanıtlamış uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Farklı beklentilere yanıt verebilecek olan Blue Ajans üzerinden hayaliniz olan web tasarımını yaptırabilirsiniz.

Web tasarım Ankara firmaları arasında önemli bir yeri bulunan Blue Ajans müşterilerinin memnuniyetini son derece önem vermekte olan bir firmadır. Bu sayede müşteri memnuniyetine bu kadar çok önem bir firmadan son derece kaliteli bir hizmet almanız mümkündür.

Web tasarım konusunda detaylı bilgi almak isteyen ve fiyatlar hakkında bilgi almak isteyen kişiler Blue Ajans web sitesini ziyaret ederek tüm bu konular hakkında detaylı bilgi alma imkanından yararlanabilirler.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Web Sitesi Tasarımı Kaç Gün Sürer?

Web sitesi tasarımları genel olarak yaklaşık 1 hafta kadar sürmektedir. Bazı detaylı projeler 1 ila 2 ay kadar sürebilmektedir.

 

Web Tasarım İçin Ne Gerekli?

Web tasarım için pixel tasarım, vektörel tasarım, Flash, Actionscript, Dreamweaver, Photoshop, Fireworks, Illustrator, animasyon teknolojileri, ASP, PHP kodlarının biliniyor olması gerekmektedir.

 

İnternet Sitesi Kaça Satılır?

İnternet sitesi ortalama olarak 5000 ila 20000 tl arasında değişmektedir. Daha kapsamlı büyük projelerin fiyatları 50000 tl üzerindedir.

 

HTML Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Web sitelerinin ön ucunu oluşturmak için kullanılan bir kodlama dilidir.

 

Web Designer Ne İş Yapar?

Web tasarım uzmanları web site tasarımlarında bir çok görev alan kişilerdir.

 

Web Tasarımı Kısaca Nedir?

Web sitesindeki yer alan içeriklerin planlanması ve düzenlenmesi sanatıdır.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1