facebook

Ankara’da Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Anasayfa / Ankara’da Profesyonel Web Tasarım Hizmeti
Ankara’da Profesyonel Web Tasarım Hizmeti
Ankara’da Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Blue Ajans hem marka hem de şahıslara ürün/hizmet tanıtımları için profesyonel Ankara web tasarımı hizmeti sunuyor. Profesyonel web tasarım hizmetleri, fikirlerin estetik çizgiyle birleştirilip yazılım haline gelmesidir.

İnternet kullanımının günümüzde artışıyla birlikte web sitesi tasarımı da hayati önem kazandı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte markalar daha hızlı geniş kitlelere ulaşmak içi n profesyonel olarak web tasarımı çalışmaları yaptırabilir.

Markalar, web tasarım çalışmaları ile daha hızlı bilinirliklerini artırır. Profesyonel web tasarım çalışmalarının maliyeti çoğu tanıtım aracına kıyasla daha ekonomiktir. Marka sahipleri web site tasarımlarıyla hedefledikleri kitlelere daha hızlı ulaşabilirler. Bunun en önemli sebebi profesyonel bir web tasarım kapsamında yapılan SEO çalışmalarıyla markaya ait web sitenin arama motorlarında üst sıralara çıkmasıdır.

 

Ankara Profesyonel Web Tasarım Nedir?

 

Ankara web tasarımı çalışmaları, marka ve şahısların kimliğini yansıtmaktadır. Markaların bilinirliğini geleneksel tanıtım faaliyetlerine kıyasla daha çok artırıyor. Web tasarım, internet sitelerinin hazırlanma ve oluşturulma aşamalarını kapsıyor.

Profesyoneller tarafından detaylı analiz ve plan yapıldıktan sonra web tasarım çalışmalarına başlanır. Bu çalışma doğrultusunda dikkat çekici ve markaya uygun hem metinler hem de görseller oluşturulup kullanılır. Dijital dünyada yer almak isteyen tüm markalar için web tasarım bir zorunluluktur.

Markaların tanıtımında rol oynayan web siteler, özgün tasarımlarıyla dikkat çeker. Web site tasarım çalışmalarında markaların hedef kitlelerine ürün/hizmetlerini ulaştırması için farklı görsel ve videolara yer verilir. Görsel ve videolarda detaylı olarak markaya ait ürün/hizmetler hakkında bilgi verilmektedir.

Profesyonel web tasarım çalışmaları sayesinde marka ve şahıslar hızlı şekilde kurumsal kimliğe sahip olur. Doğru ve kurumsal web tasarım çalışmaları sayesinde markalar ürün/hizmet satışlarını tüm dünyaya kolayca satabilir. Bir markanın dünya genelinde hizmet/ürün tanıtımı yapabilmesi içinde profesyonel web tasarım hizmetleri alması gerekiyor.

 

Ankara Profesyonel Web Tasarım Avantajları Nelerdir?

 

Profesyonel Ankara web tasarımı hizmeti alarak markanızın birçok avantaja sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Markaların, web tasarım çalışmaları sayesinde elde edebileceği avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 • Markaya olan güveni artırır.
 • Etkili iletişim araçları içerisinde olduğundan dolayı 7/24 hizmet sunuyor.
 • Ürün ve hizmetler tüm dünyaya kolay şekilde tanıtılabilir.
 • Hedef müşteriye kısa sürede ulaşılır.
 • Markaya ait web site arama motorlarında ilk sırada yer alır.
 • Web sitenin bilinirliği artar.
 • Markaların hizmet/ürün satışlarında iki kat artış olur.
 • Ekonomik bir tanıtım aracıdır.

Geliştiriciler hazırladıkları yazılımları, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre web tasarım haline getirirler. Bir marka hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler web sitesi tasarımına bakabilir.

 

Ankara Profesyonel Web Tasarım Proje Süreçleri Nelerdir?

 

Profesyonel Ankara web tasarımı proje süreçleri şu şekildedir;

 • Web sitesinin projelendirilmesi
 • Web tasarım aşaması
 • Web yazılımın eklenmesi
 • Yönetim panelinin eklenmesi
 • Genel SEO ayarları
 • İçerik yönetimi
 • Web sitesinin yayınlanması

Web sitesinin projelendirilmesi sürecinde markanın en iyi şekilde tanıtılması amaçlanır. Hizmet ve ürünlerin en iyi şekilde nasıl tanıtılacağı hakkında bir değerlendirme yapılır. Bunun içinde rakip markaların web siteleri detaylı incelenir. Web tasarım aşamasındaysa demo web tasarımı hazırlanarak müşteriye sunulur. Bu demo sayesinde müşterinin beğendiği ve beğenmediği noktalara göre web tasarım çalışmaları ilerler.

Markaya özel olarak hazırlanan web sitenin onaylanmasının ardından siteye yazılım ve içerikler eklenir. Gerek duyulduğu takdirde web siteye eklenen yazılım ve içeriklerden bazıları silinir. Ekleme ve silme işleminin kolayca yapılabilmesi için yönetim paneli etkin hale getirilir. Bir web sitesinin trafiğinin artması için genel SEO ayarlarının düzgün yapılması gerekiyor. Genel SEO ayarları sayesinde web site, arama motorlarında üst sıralara çıkar. Web tasarım çalışmalarında içerik yönetimi de çok önemlidir. İçerik yönetimi kapsamında web siteye belirli düzen çerçevesinde dokümanlar eklenir. Aynı zamanda eklenen içeriklerin imla hataları kontrolleri de yapılır.

En son aşamada hazırlanan web sitesi tasarımı yayına alınır. Blue Ajans ile iletişime geçerek detaylı şekilde Ankara web tasarımı hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ankara’da profesyonel web tasarım hizmetleriyle ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarını şöyle sıralayabiliriz:

 

 1. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Profesyonel web tasarım fiyatları, projenin özelliklerine göre değişiyor. Sabit bir fiyat vermek mümkün değil.

 

 1. Profesyonel Web Tasarım Çalışmaları Ne Kadar Sürer?

Profesyonel bir web tasarım için süre belirtmek doğru değildir. Çünkü projenin kapsamına göre süre uzayabilir ya da kısalabilir. Ancak genel olarak profesyonel bir web tasarım, 1 hafta ya da 1 ay içerisinde tamamlanıyor.

 

 1. Profesyonel Web Tasarım Hizmetinde İlk Olarak Neye Dikkat Edilmeli?

Profesyonel web tasarım çalışmasında ilk olarak marka hedefi belirlenmelidir.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1