facebook

Google reklamlarında Yeni İşletmelere 5500 TL Hediye

Anasayfa / Google reklamlarında Yeni İşletmelere 5500 TL Hediye
Google reklamlarında Yeni İşletmelere 5500 TL Hediye
Google reklamlarında Yeni İşletmelere 5500 TL Hediye

Bilindiği üzere internet dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Google, kullanıcılarını her geçen gün daha da büyümeye ve gelişmeye davet ediyor.

Google ADS işletmelerin dijital pazarlama stratejilerinde önemli bir rol oynamakta ve aynı zamanda reklam verenlere geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamakta. Bu önemli pazar yerinde reklamverenlere müjdeli bir haberimiz var: Google Ads yeni kullanıcılarına tanımladığı hediye promosyonu 5500 TL’ye çıkardı! Markanızın bilinilirliğini artırmak ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmanız için Google ADS’in gücünden daha fazla yararlanabilirsiniz.

Google Ads, hedef kitleye doğrudan ulaşabilmeniz ve anlık sonuçları görebilme imkânı sunan etkili bir reklam platformudur. İşletmelerin birçoğu dijital mecralarda, Google Ads üzerinden potansiyel müşterilerine ulaşarak markalarını tanıtıyor, ürünlerini ve hizmetlerini gösteren reklamlar yayınlıyorlar.

Google ADS sayesinde reklamverenler, kitle ve segmentlerini ayırarak istedikleri özelliklere sahip kullanıcılara reklamlarını gösterebilirler. Aynı zamanda, bütçe kontrolü ve reklam performansı ve optimizasyonu izleme imkânı sunar.

Blue ajans, dijital pazarlama konusunda uzman personeli ile size Google Ads'i daha etkin bir şekilde yönetme ve doğru müşteriye ulaşmanızı sağlar. Güncellenen promosyon ücreti ile, işletmeler 5500 TL reklam harcamasına 5500 TL’lik hediye reklam bakiyesi ile Google Ads üzerinde daha fazla potansiyel müşteriye gösterim ve etkileşim elde edebilirler. Bu sayede reklamverenler, daha geniş bir kitleye ulaşır ve müşteri listesini artırabilirler.

Google Ads promosyonuyla ilgili bilgi almak için Blue ajans ile iletişime geçebilirsiniz. Blue ajans, uzman kadrosu ve deneyimli ekibiyle işletmelere dijital pazarlama konusunda kapsamlı hizmet vermektedir.

Google Ads promosyon kodunun etkin olması ile, işletmenizin görünürlüğünü artırabilir, markanızı tanıtabilir ve potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçebilirsiniz.

Google Ads promosyonu, Google’ın işletmelere dijital dünyaya açılmalarında can suyu gibi yardımcı olur. Google'dan 5500 TL hediye olarak sunulan bu fırsatı kaçırmamak için Blue ajans ile iletişime geçin ve markanızı dijital dünyada ön plana çıkarın!Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1