facebook

Kargo Entegrasyon Yazılımı

Anasayfa / Kargo Entegrasyon Yazılımı

Kargo entegrasyon yazılımı bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazıdır. Kargo entegrasyonları ile kısa süre içinde kargoya ürün aktarımı gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca tüm detayları tek bir noktadan incelemek ve buna göre hareket etmek de yine mümkün hale gelmektedir. Siz de firmamızdan alacağınız e-ticaret yazılımı hizmetleri ile bu sorunları ortadan kaldırabilir ve kısa süre içinde kargoların yola çıkmasını sağlayabilirsiniz. Satışlarınızı yaptıktan sonra kargo takibi için zaman harcamaktan kurtulabilirsiniz. Farklı birçok avantaj sunan kargo entegrasyonu ile ilgili detayları inceleyerek daha kolay karar vermeniz mümkündür.

Kargo Entegrasyonu Nedir? Ne İşe Yarar?

Öncelikle kargo işlemlerinin başlayabilmesi için entegrasyonun doğru şekilde çalışması gerekir. Kargo entegrasyonu yazılımının mantığı kargo şirketine bildirim yapılması ve sonucunda kargonun hızlı bir şekilde aktarılması şeklindedir. Kargo entegrasyon yazılımı ile öncelikle kargoya hazırlanmış olan ürünün bildirimi kargo firmasına iletilir. Sonrasında ise kargo firmasına ait personeller gelerek bu ürünleri teslim alır ve şubeye götürür. Şubede kayıt işlemleri yapıldıktan sonra müşteriye kargo bildirimi şeklinde mesaj iletilir. Bu mesajda kargonun teslim alındığı birim, teslimat süresi ve buna benzer detaylar yer alır. Kargo ile alakalı bilgi ister telefona SMS olarak ister mail adresine dosya olarak gönderilebilir. Mail adresine yapılan gönderimlerde özel tasarımlar yapılabilmektedir. Bu bildirimi alan müşteri kargo durumunu kolaylıkla takip edebilir. Genel olarak tüm kargo firmalarında işlemler bu şekilde yürütülmektedir. Ancak bazı firmalar farklı şekillerde hareket edebilmektedir. Ufak farklılıklar oluşabilmektedir. E-ticaret siteniz üzerinden kargo firmasının sitesine girmeden kargo takibi yapmak da mümkün olmaktadır. Tüm bunları yaptıktan sonra kusursuz bir deneyim yaşayabilir ve müşterinizin kargo takibini farklı boyuta taşıyabilirsiniz.

Kargo Entegrasyon Yazılımı Faydaları

Farklı birçok faydası bulunan kargo entegrasyon yazılımı ile siz de rahat edebilirsiniz. Kısa süre içinde kargolarınızı yola çıkarabilirsiniz. Sağlanacak faydaları şu şekilde ifade edebiliriz:

  • ♦ Kargo süreçleri tek bir noktadan yönetilir.
  • ♦ Farklı kargolar ile çalışıyorsanız hepsini tek bir yerden görebilir ve yönetebilirsiniz.
  • ♦ Kargo sorunları ortadan kalkar. Süreç hızlanır.
  • ♦ Müşterinin kargo takibi yapması kolaylaşır.
  • ♦ Kargoya verilecek ürünlerin bildirimi otomatik olarak yapılır.
  • ♦ Müşteriye mesaj otomatik olarak gider.

Bu gibi avantajlar hem müşterinin güveninin kazanmanızı sağlar hem de satışlarınızda ciddi bir yükseliş yaşamanıza olanak tanır.

Profesyonel E-ticaret Sitesi Tasarımları

Firmamız alanında uzman kadrosu ile özel tasarımlar yapmaktadır. Bu tasarımları özel entegrasyonlar ile desteklemektedir. Siz de firmamızdan alacağınız e-ticaret paketleri ile kargo entegrasyon yazılımı sahibi olabilirsiniz. Bu yolla kargo takibini kolaylaştırabilirsiniz. Hızlı bir şekilde kargo takibi yaptırabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Kısa süre içinde sonuca ulaşmanız için elinden gelen tüm hassasiyeti gösterecektir. Uzman kadromuz kargo konusunda sorun yaşama ihtimalinizi sıfıra indirecektir. Bu yolla kazançlı çıkmanız mümkün hale gelecektir.

Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar ( 0)Yorum Yapın

logo ×
Blue Ajans
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1